Wpis z mikrobloga

Zegarek #calvinklein prosto od majnfrenda.
Jestem zaskoczony fajnym paskiem, spodziewałem się jakiegoś gówna, a nawet fituje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cena - 17,50 zł (chyba teraz droższy)
Order time & date: 09:04 Jul. 23 2015
Link - http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-new-famous-arrival-c-elegant-simple-classical-k-brand-man-woman-lady-girl-unisex/1231305780.html

##!$%@? #itemyzchin #chinskiecuda

R.....a - Zegarek #calvinklein prosto od majnfrenda. 
Jestem zaskoczony fajnym paski...

źródło: comment_yFWj2vUDdBgooalSJ4Op9Vutte1qv9PW.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Recuvvva: ależ by niektóre mirki były uradowane jakby kitajce zaczęli sprzedawać podrabiane Mercedesy z silnikami od Wartburga. #!$%@? że ledwo jedzie ważne że ma znaczek. Co za siara.
  • Odpowiedz
@Fluorekk: Nie oszukujmy się, mechanizmy oryginałów na pewno są lepsze, ten tyka jak weźmiesz do ucha, ale chodzi? Chodzi - to najważniejsze :))
Wellingtona za 12 zł mam już miesiąc i śmiga.
  • Odpowiedz
@Fluorekk: to po chuk kupować zegarek dla samego napisu przy okazji okradając twórce oryginału? Dla mnie to jest siara do kwadratu. Lubię daną markę + nie stać mnie na nią = to ją ukradnę. Super tok myślenia bulwo.
  • Odpowiedz
@Recuvvva: Dokładnie,ale te zegarki nie sa warte tych 600 stów czy wiecej bo w srodku nic ciekawego w nich nie ma :) Siara to by byla kupic Rolexa za 30 zł ale nie CK,Armani czy inna modówke.
  • Odpowiedz
przy okazji okradając twórce oryginału


@DawajMario: wez bo zaraz umre ze smiechu. Czy przez to, ze mirek kupil podrobe to tworcy z konta wyparowaly pieniadze? Czy myslisz, ze jak by w magiczny sposob na swiecie zniknely wszystkie podrobki wszystkiego to mirek polecialby do sklepu i wywalil setki cebulionow na ten zegarek?
Co za logika
  • Odpowiedz