Wpis z mikrobloga

Mirki korzystał ktoś z mailboxde? W skrócie - dzisiaj do 22 jest promocja na #kindle w niemieckim amazonie, a ja oczywiście na ostatnią chwilę to załatwiam i zarejestrowałam się tam, w My Address, ID mam podany ten niemiecki adres, ale nie przyszedł mi żaden link na emaila, ani nic i teraz nie wiem czy mogę ten adres podać do wysyłki? Mam coś na tym mailboxde wypełnić teraz? Zapłacić? Czy to dopiero jak oni dostaną na magazyn to się odzywają?
  • 14
@Sir_Nick: No to mam pytanie bo się przyciąłem w poradniku na fragmencie "Taki powinien być adres doręczeniowy „Versandadresse/Lieferadresse”, natomiast adres rozliczeniowy („Rechnungsadresse”) połączony z kartą płatniczą musi być polski.". Mam po prostu przejść dalej i dodać dane z karty pełne z polskim adresem? Czy to olać i wprowadzić przy zamówieniu dopiero?
@Iudex: Przy zakupie Kindelka zawsze są emocje! :) Teraz śledzisz status zamówienia. Jak wyślą paczkę do mailboxde, to Ci pobiorą kasę z karty za czytnik I będzie można działać dalej.
@Cyfranek: Problem był w tym, że wszedłem na zmianę danych adresowych z poziomu menu głównego, a że nie miałem dodanej karty, to od razu zrobił mi drugi krok - podaj dane karty i zgłupiałem, bo wyglądało to zupełnie inaczej niż w procesie zakupowym. Po prostu olałem ten krok i przeszedłem przez zakup normalnie i tam dodałem kartę.