Wpis z mikrobloga

@miesozerca1: A ja mam jeszcze mniejszy i też mi prawie każdy gadał "hurr durrr, po co do takiego małego", nie minęły 2 lata, instalacja dawno już się zwróciła i teraz tylko każdego dnia powiększam kwotę zaoszczędzoną na paliwo (na dziś to prawie 2000zł).

No tak, ale przecież nie ma sensu zakładać gazu do małego silnika ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie wiem dlaczego gazownik polecił Ci akurat tą instalacje. Nie wiem czy prześledziłeś inne fora ale nie należy ona do wydajnych ani bezawaryjnych. Patrząc na specyfikacje Twojego auta zdecydowanie poleciłbym Ci instalacje COMPACT, reduktor VITO, wtryskiwacz HANA. Dostaniesz aż do 3 lat gwarancji dodatkowo instalacja charakteryzuje sie najnowocześniejszym na rynku interfejsie USB. Serio, szkoda czasu na BRC. Pozdro.
@miesozerca1:
Każda instalacja lpg się z czasem przecież zwróci, wystarczy pojechać na stacje i zobaczyć ceny paliw. Więc czy mały silnik czy duży to zakładać warto moim zdaniem. Po za tym teraz lpg z silnikami też bardzo ładnie współpracuje. Pozdrawiam.
@kokos1234:
BRC sq 24 ładnie współpracuje z tym silnikiem ale ja również mogę zaproponować Ci brc sq 32, nowsza wersja. Tylko pamiętaj by nie zlecać roboty amatorom, bo tą instalację trzeba dobrze wyregulować. Pozdrawiam.