Wpis z mikrobloga

@guitarrox: Gdyby za Win10 trzeba było płacić to bym nie polecał, bo poza innym wyglądem nie ma tu nic fajnego z perspektywy zwykłego użytkownika. Z drugiej strony nie ma tutaj rewolucji względem Win7 jaką zrobił Win8.

Więc żałować nie będziesz a cieszyć się w sumie też nie ma z czego. Po prostu zaktualizuj bo i tak będziesz musiał kiedyś to zrobić.
  • Odpowiedz
@guitarrox: jestem zawiedziony, bo nadal czekam na pojawienie się aktualizacji z 8.1 do W10 w Windows Update ( ͡° ʖ̯ ͡°) Betowałem ten system i IMO jest super
  • Odpowiedz
@guitarrox:
Aplikacje (te "universal") się często wychrzaniają, przy czym nie podają żadnego błędu.

Niejednolity interfejs - np. są te nowe ustawienia, które są "nowoczesne" i stary control panel, który wygląda jak w Win7. I tak prawie wszystko jest zrobione po dwa razy, różni się to niektórymi funkcjami i całkowicie designem.

Pasek w większości programów i aplikacji nie wyróżnia się kolorem od reszty okna, przez co próbuję go często łapać za część która już jest toolbarem, co nic
  • Odpowiedz
@guitarrox: w10 jest jak w8.1 po modernizacjach. Wszystko działa jak powinno + nowe funkcje, upiększone menu w którym chowają się "zaawansowane opcje", które są żywcem wyjęte z poprzednich systemów.
  • Odpowiedz
@pszemek1337: z AMD jest problem, nie tylko GPU a bardziej w pełni integrowane platformy jak APU. Sam zrobiłem czystą instalke z Iso bo nie wierze w update I jest różnica w wydajności w porównaniu z W8.1.
  • Odpowiedz