Wpis z mikrobloga

Wczoraj dostałem pierwszy mandat od 29.05.14... Jest to też pierwszy mandat odkąd zamieniłem poprzedni samochód
( #skoda Octavia 1FL, 90KM, TDI, FWD) na obecny, czyli #bmw 530d, 218KM, RWD... jednocześnie w pakiecie wpadło mi też 5 pkt. karnych na konto, które przez dłuższy czas stało na zerze...

Wrzucam ten skan na przekór wszystkim wykopkom, którzy we wpisach czy znaleziskach często utożsamiają BMW jako markę dla chamów, debili i ogólnie całej patologii na polskich drogach. Ci kierowcy, którzy jak pętaki zachowują się za kierownicą swoich "bawarek" zachowywaliby się tak samo kretyńsko jeżdżąc jakimś koreańcem, francą czy inną skodzianą czy oplem lub seatem...

#bojowkae60 #jazdapolska #motoryzacja #polskiedrogi #glupichniesiejo #kulturanadrodze no i żeby nie było, to #niechwalesie ani też nie wylewam #gorzkiezale mimo tego, że wzięli mnie do boku (i nie tylko mnie) na bardzo długiej prostej, gdzie odcinek drogi w remoncie DW515 ma już wszystko co potrzebne do jazdy, oprócz wymalowanych linii osi jezdni...

#jarezzbmw #oswiadczenie i może też #niepopularnaopinia
Pobierz jarezz - Wczoraj dostałem pierwszy mandat od 29.05.14... Jest to też pierwszy mandat ...
źródło: comment_KFhqQoo4oX4o92yBa1t4s00Trfjg0q0K.jpg
  • 6
@ElectroNICK: Ja jestem poniekąd zmuszony do "jazdy poniżej radarów" tam gdzie to konieczne, ze względu na utarczki z celnikami i wysokość akcyzy... nie chcą uznać mi wyceny rzeczoznawcy "mojego" i liczą akcyzę wg Eurotaxu... różnica ok. 4k dla mnie na niekorzyść... więc jak na razie walczę z nimi przez pisemka z odwołaniami i jeżdżę na francuskich numerach... i boje się tylko nieco służbisty co mi da lawetę za to, pomimo faktu,
@jarezz: od 3 lat BMW, od 7 lat prawko, 0 mandatów na koncie xD (nie liczę jednego od straży miejskiej, gdzie założyli mi blokadę w miejscu gdzie stawałem przez ponad rok czasu dzień w dzień autem a akurat tego dnia postawili tam znak zakazu, którego nie zauważyłem o_O)
@sambarumba: ja lejce mam od już 11 lat z dużym hakiem... bmw najpierw przez 4 miesiące (skradzione później E30 318iS) i teraz wróciłem do "jedynej, właściwej" marki w styczniu... mandatów kilka było, ale prawka jak dotąd nie odebrali i poza okresem, kiedy właśnie jako przedstawiciel handlowy (fakt, nie w FMCG) mocno musiałem #!$%@?ć, żeby się wyrobić z czasem, to nigdy nie byłem blisko utraty...

Mandatów od jełopów i naciągaczy ze straży
@ElectroNICK: Lubię #!$%@?ć, ale nie robię tego tam gdzie nie mogę... polskimi autostradami jeżdżę zazwyczaj w godzinach 4-5 rano w 90% przypadków - taka praca - i śmiem twierdzić, że przy natężeniu ruchu na A1 od Swarożyna do Rusocina (pomijając sezon letni) mogę #!$%@?ć bez stwarzania ryzyka dla innych... co do ustępowania, to wiem po co mam lusterka i korzystam z nich jadąc i lewym i prawym pasem... a co do