Wpis z mikrobloga

@currywurst:
Ten samochód w tym kolorze jest tak piękny, że mi się gorąco zrobiło ;]
Sam bym takiego sedana łyknął ale coś ostatnio bieda mocno.
  • Odpowiedz
@Jin: Ja jestem taki #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°), że drażnią mnie szczegóły np. 159 podoba mi się tylko w TI i tylko czerwona. Giulietta jest nowszą konstrukcją i też akceptuje tylko z progami bocznymi i ciemnymi kloszami przednich lamp, lakier czerwony ostatecznie biały (marzenie to ten 3 warstwowy rosso competizione) ^^ Tył w przypadku 2.0 diesla ma 2 wydechy co lepiej wygląda, 1.4 Turbo brzmi za
  • Odpowiedz
@currywurst:
E tam #!$%@?. Myślę, że jeśli furka nie ma być stricte wołem roboczym to powinna trochę oddawać charakter właściciela. Jak pójdę do jakiejś normalnej pracy to sobie kupię 166 V6 3.0 albo 3.2 jeśli po lifcie. Tak sobie, żeby mieć bo do praktycznych zastosowań to mamy z dziewczyną fabię kombi.
  • Odpowiedz
@Jin: Tak to już jest jak ktoś młody chce nacieszyć oko, w tej cenie można mieć Fabię II RS 180, DSG - łopatki, navi, klima etc. ale gdzie temu czeskiemu wagenowi do Alfy ( ͡° ͜ʖ ͡°) 166 zacne, miałem okazję się przejechać 3.2 od szefa, niedawno rozwalił (,) teraz ma chrapkę na quattroporte z 2008 za około 100k ale raczej kupi
  • Odpowiedz