Wpis z mikrobloga

@D3lt4: nie ma chyba tam wykupywania miejscówek, ja mam zamiar być na zachodnim na godzine przed, bo ponoć pół h przed odjazdem go podstawiają i będę się wbijał :D
  • Odpowiedz
@mythbuster:
jak wsiądziesz na zachodnim to jest git. jest klima. Patusów nie jest aż tak dużo
Ale po zachodnim to raczej nie ma co liczyć na siedzące miejsca
  • Odpowiedz
@mythbuster: Na początku funkcjonowania było piekło i prawdziwy survival ;) Teraz już od dawna jest spokój. Ludzi więcej niż miejsc, ale bez jakichś wielkich dramatów. Wsiadając na zachodniej powinieneś spokojnie znaleźć miejsce siedzące, potem już jest słabo, ale też nie jak sardynki w puszce. Trzeba się pogodzić z trochę gorszymi warunkami za taką cenę i tyle.

Pamiętam, jak jechałem w pierwszym roku po wprowadzeniu tego. Na zachodnim było tyle ludzi, że
  • Odpowiedz
Wracałem Janterem i polecam - zatrzymał siętylko na jednej stacji a w wagonach przedziałowych jest większy komfort niż w Pendolino. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mythbuster: jechałam nim ostatnio z Gdańska do Słupska. Była to sobota, czyli tak, jak Ty będziesz jechał. Obok mnie siedziała babeczka, która wsiadła na stacji początkowej. Mówiła, że było tyle ludzi, że ledwo się zmieścili. Na kolejnej stacji mało kto mógł wejść do pociągu. Ona sama miejsce siedzące miała dopiero w Tczewie. Nie wiem, ile ten pociąg jedzie z Warszawy do Tczewa, ale niekrótko. Sam pociąg naprawdę fajny. Piętrowy, z przyjemną
  • Odpowiedz