Wpis z mikrobloga

Mirki ktoś pomoże? Zainstalowałem sobie #windows10 który jest przefajny i w ogóle ale czasem coś jakby mu się pierdzieli w stykach i nie działają ikony systemowe, które naciskam. Na przykład jakiś program z menu start się nie odpala, albo sam pasek start nie chce wyskoczyć, mimo że klikam na niego. Lub jak rozwijam "pokaż ukryte ikony" i chce na przykład włączyć program nVidii żeby zaktualizować czy coś to naciska, przez sekundę się przy myszce ładuje i nic potem, olewka. I raz to działa dobrze wszystko a czasem, jak chwilę już korzystam z kompa to mu się odwidzi. I to na niektóre rzeczy tylko. Ktoś coś?

#kiciochpyta #komputery #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Krisskow: jest brzydki, wszystko wygląda jak przed 15laty. Czcionki rozjechane, ikony rozmyte, generalnie estetyka nie do zaakceptowania. Plus za szybkość ale bez wielkich różnic w stosunku do win8.1
  • Odpowiedz
@corbin: Ale mnie wali to, co myślisz o nowym Windowsie xD. Idź płacz gdzie indziej, ja mam z nim problem i chce żeby mi ktoś pomógł go rozwiązać i nie dotyczy to w ogóle jego wyglądu
  • Odpowiedz
@eDameXxX: no proszę cię...Po zainstalowaniu 10 od razu zauważyłem, że jest coś nie tak, szybki powrót do 8.1 to potwierdził. W moim przypadku jakość wizualna nowego windows'a jest bardzo słaba. Próbowałem się dostosować ale nie dałem rady.
  • Odpowiedz