Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem cały urlop.

Urlop od 18 VII do 2 VIII
Od 18 VII na zmianę siedzę w swoim pokoju i w drugim pokoju, który, #!$%@?ć, remontuję. Bujam się z tym już #!$%@? dwa tygodnie. Na szczęście dziś zacieram ostatnie poprawki szpachlą robione, gruntuję i maluję sufit. Jutro malowanie całej reszty i sprzątanie.
Nie mam siły i nie mam chęci.
Tyle planów przed urlopem, tyle do zrobienia, tyle do zjeżdżenia rowerem. Nawet był plan by nad morze się bujnąć z namiotem i co? I nic, #!$%@?! Ojciec wymyślił że mam urlop to zrobię coś pożytecznego.

Z tego pokoju, który kończę remontować nikt nie będzie korzystał. Mamy w domu więcej pomieszczeń niż mieszkańców. Tak się porobiło.

Najbardziej mnie #!$%@? to ze widzę że inni wyjeżdżają, dobrze się bawią, zwiedzają i odpoczywają. Ja jak zwykle siedzę w domu i #!$%@? dany mi wolny czas.

Kolejne wolne dni wypadną chyba w grudniu, chociaż jak patrzę na układ świąt i sylwestra, to wątpię czy dostanę tyle wolnego.

#gorzkiezale #urlop

Czemu tak jest że to nie ja planuję kiedy mam urlop tylko pracodawca i nie ja planuję co będę w czasie urlopu robił tylko przeważnie rodzice :/
Pobierz
źródło: comment_daeQK8GfYvTeJxp8c8r3QGC3xO4AIYWN.jpg
  • 10
@DajMinusTemuNaDole: Siedzę na garnuszku rodziców więc tego… Cóż poradzić że wychowali mnie na nieporadną #!$%@?ę, która nie ma odwagi rozpocząć samodzielnego życia. W ogóle nie potrafię niczego zrobić ze swoim życiem.
@JamMasterJay: A gdyby Tobie ojciec powiedział że masz zrobić to i to to byś nie zrobił? Okazałbyś się #!$%@? który rodzinie nie pomaga? Wolisz ciche dni i #!$%@?ą atmosferę w domu przez pół roku bo nie zrobiłeś tego czego od Ciebie się oczekuje?
@mirkujesz: U nas w fabryce mamy w lato dwa tygodnie urlopu remontowego. Fabryka staje, robole idą do domu a pracują mechanicy usuwając wszelkie usterki i przygotowując maszyny do kolejnego roku pracy.