Wpis z mikrobloga

Kurcze, w firmie wszystkie angularowe appki są generowane jakimś narzędziem, mają jakieś dziwne zależności, pliki konfiguracyjne itp. Generalnie ja, jako osoba, która robi głównie front-end nie przejmuję się tym. Mam znać strukturę plików i umieć dodać nowe widoki itp.
A teraz chcę samemu utworzyć najprostszą stronę angularową, gdzie będą się przełączać widoki, zakładki, itp. i nie umiem, wtf xD
Ma ktoś jakiś jasny i przejrzysty tutorial, w którym krok po kroku będzie opisane jak stworzyć od zera appkę w angularze? Najlepiej by był sensowny podział plików typu
app
 |-- shared
 |-- components
assets
 |-- css
 |-- js
index.html


itp.

No zgłupiałem. Istniejący projekt przerabiam tak, że robi, co mu każę, a od nowa nie umiem go utworzyć :(
#angularjs #naukaprogramowania #webdev?
  • 11
@Sudokuu: samego angulara w miarę ogarniam, dane dostarczałyby serwisy w php, tylko nie umiem tego wyczarować od zera, że tworzę sobie folder, tworzę nowe pliki w notatniku i działam. No nie wychodzi mi to! :(
@Sudokuu: no w notepad++ dokładnie :D a co innego polecasz, to się przesiądę z chęcią, aby wygodne było, była struktura plików pokazana, jakieś sensowny ciemny theme i formatowanie kodu :D
@Kuchasz: ok, poszukam, tylko muszę zgadnąć tytuł filmu xD