Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #pierwsza pomoc i #pszczelarstwo wczoraj #!$%@? mnie osa, pszczoła a może cos większego. Wczoraj pomyślałem że #!$%@? to #!$%@? na #!$%@? drążyć temat. Ale dziś od rana puchnie coraz bardziej i boli przy chodzeniu. Będę żył czy jechać do szpitala? Co robić bo w aptece dala mi alantan i srednio pomaga. @miszczjoda wiem że jak Ciebie bolała to uciąłeś ale może jest nadzieja.
eRlak - Mirki z tagu #pierwsza pomoc i #pszczelarstwo wczoraj #!$%@? mnie osa, pszczo...

źródło: comment_28mPEPTDAcA5mxJFPPTWyzv7fengcx3v.jpg

Pobierz
  • 10
@eRlak: spokojnie -skoro zaraz po ugryzieniu nie nastąpiła żadna gwałtowna reakcja (wstrząs anafilaktyczny) to będziesz żył. Kup w aptece dodatkowo jakiś lek antyhistaminowy, pij wapno. Jezeli chodzi o maści to najlepiej takie z zawartością hydrokortyzonu. Ogólnie musisz skę przemęczyć.
@eRlak: jak poza tym się dobrze czujesz to nic ci nie będzie, poboli, poswędzi i przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lekarz by ci dał jakąś maść typu Fenistil żel, tabletki z wapnem i tyle, a to niewiele by pomogło.

@LowcaAndroidow: @egocentryczka ja kupiłem Fenistil bo nie przeczytałem posta ale będę mógł za 3 godziny napisać czy coś pomógł. Ja jednak byłem u lekarza, bo widziałem strach w oczach żony. Dostałem jeszcze Nimesil przeciwzapalnie, wapno i alertec.
Mi noga w sumie jeszcze bardziej spuchła niż na powyższym zdjęciu. ( ͡º ͜ʖ͡º)