Wpis z mikrobloga

Jak ja, kurna, nienawidzę naklejania folii ochronnej (lub szkła ochronnego) na smartfony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czekam do późnego wieczora, aż wszyscy pójdą już spać, co by nie robili zawirowań powietrza w domu i nie wznosili pyłków kurzowych.
Wtedy idę do łazienki, bo tam wilgotne powietrze powoduje ściąganie kurzu w dół. W łazience też jest mały ruch powietrza.
Dopiero wtedy, w środku nocy, mogę zasiąść do tego niewdzięcznego zajęcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#problemypierwszegoswiata #oswiadczenie #android
Pobierz Adaslaw - Jak ja, kurna, nienawidzę naklejania folii ochronnej (lub szkła ochronnego)...
źródło: comment_00WQLNLMdxbXfcdZ49hiKwxgii1JrUZr.jpg
  • 10
@Jubei: czujek nie musi, para to drobne kropelki wody a woda + metal = korozja kolego. Ja takie telefony tylko naprawiam, 80% ludzi twierdzi, że nigdy nie zalało swojego telefonu a korozja powstała przez siły jakieś kosmiczne.
@elemenTH: a, no to szkoda. Nawet nie wiem o tym, a juz mam #!$%@? telefon. Obecnego używam od listopada, wiesz może kiedy go #!$%@? strzeli? Czasem go biorę do łazienki jak idę odpocząć w wannie po ciężkim dniu. Pewnie już gnije od środka... Czo robicz...? ;__; /s

Zdajesz sobie sprawę, że na naszej planecie masz różne warunki pogodowe, temperatury, ciśnienie i wilgotność powietrza? Telefony są tak projektowane, że mają tolerancję na
@Jubei: Ty rób co chcesz, Twoje życie, Twoje pieniądze, Twoje sprzęty, ja się cieszę bo przez takich ludzi jak Ty mam co robić i zarabiam złotówki, możesz się obrażać i udawać mądrego ale taka jest rzeczywistość. Powodzenia życzę.
@elemenTH: ale ja się nie obrażam, nic a nic. Nie udaję również mądrego - po prostu dzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i zwracam uwagę na fakt, iż naklejenie folii na ekran w zaparowanej łazience nic, ale to absolutnie nic nie uszkodzi w telefonie, chyba że ktoś:
- zachlapie sprzęt
- paruje do tego stopnia aż woda leje się po ścianach (nonsens, wystarczy odrobina pary przez dosłownie kilka chwil)
- ma