Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę się wam przyznać, że z niepokojem obserwuję ostatnią histerię związaną z przyjęciem przez Polskę garstki imigrantów. Tym bardziej, że z racji swojej pracy znam osobiście wielu Afrykanów z których lwia część wzięła ślub z rodowitymi Polkami. I wiecie co? Te kobiety bardzo cenią sobie te związki. Wg nich największą zaletą czarnych jest to, że nie zwracają uwagi tak bardzo jak kobieta wygląda tylko bardziej na jej charakter i serce. Wiele z tych babeczek to osoby po przejściach, które dotąd marnowały sobie życie z polskimi facecikami, chlejącymi na umór piwsko i agresywnymi. Dopiero u boku czarnego dżentelmena znalazły ukojenie. Wiem, że to trochę uogólnianie i tego typu sprawy, ale powiem wam szczerze - gdyby z moim niebieskim nie wiązały mnie węzły małżeńskie to sama chyba zaczęłabym rozglądać się za jakimś Afrykaninem...

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #rasizm #zwiazki
tampik15 - Mirki, muszę się wam przyznać, że z niepokojem obserwuję ostatnią histerię...

źródło: comment_S2xSms5NKwFtclXeYrpQ7TeQvYPz5ExG.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@tampik15: Z Twoim niebieskim, jak i z każdym niebieskim polaczkiem też na początku było super. Pytanie tylko, jaki demon wyjdzie z takiego Afrykańczyka po czasie.
  • Odpowiedz
z racji swojej pracy znam osobiście wielu Afrykanów z których lwia część wzięła ślub z rodowitymi Polkami. I wiecie co? Te kobiety bardzo cenią sobie te związki. Wg nich największą zaletą czarnych jest to, że nie zwracają uwagi tak bardzo jak kobieta wygląda tylko bardziej na jej charakter i serce.


@tampik15: Jak rozumiem, załączyłaś zdjęcie ze swoim kolegą z pracy?
  • Odpowiedz
@tampik15: Nie. To nie jest tak, że ci kolesie lecą na charakter. Lecą na egzotykę. Blondynka przy kości to dla nich najbardziej egzotyczny typ urody, a przez to pociągający. I o to chodzi. Kobiety, które na co dzień nie mają zbyt wielkiej popularności wśród facetów, stają się nagle pięknościami w oczach tego jednego. Kobieta, która czuje się pożądaną, jest szczęśliwa, przez co i związek jest udany i tak to się
  • Odpowiedz
@tampik15: Zacznijmy od tego, że przy Twoim mężu trzyma Cię nie miłość i przywiązanie, tylko sakrament i wspólne nazwisko. Współczuje mu...
Do tego jak na razie w Polsce przebywają Murzyni wykształceni głównie a do tego są to Murzyni z Europy a nie z Afryki. Jakbyś zobaczyła różnicę między Murzynek z Afryki a takim z Europy albo USA to byś inaczej mówiła.
Oczywiście zawsze można trafić na człowieka takiego, albo innego
  • Odpowiedz
@nerwicaaa: "Problemy" jak to ujęłaś ma tylko niewielka grupka fanatycznych ultrameganazistów, jakich nie brakuje też w Polsce. Problemem jest dla nich różnorodność i tolerancja.
Skoro nie podobają Ci się czarnoskórzy mężczyźni (w co ciężko jakoś mi uwierzyć, mam nadzieję, że trolujesz) to chyba nie jesteś prawdziwą kobietą
  • Odpowiedz