Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać ja #!$%@?, ja to mam #!$%@? szczęście! człowiek chce spełnić swoje marzenie, kupić wyśnionego Polskiego Fiata 125p żeby móc się przejechać od czasu do czasu i pocieszyć oko innych kierowców a tu #!$%@? na każdym kroku kłody pod nogami.
Kupiłem w grudniu za 2000 zł, niby silnik w porządku tylko trzeba wyregulować, ta #!$%@? wyrelugować, jakiś luj postawił zastąpić uszczelkę pod głowicą SILIKONEM, a uszczelniaczach zaworów poprostu zapomniał. Totalny remont silnika 2000 zł, oczywista sprawa że przy okazji trzeba było wymienić sprzęgło, pompę oleju,klawiaturę, pompę wody, pompę paliwa,pompę hamulcową, zaciski hamulcowe,wachacze,cały układ wydechowy, akumulator, końcówki drążków, linki, przewodu hamulcowe i paliwa, zregenerować gaźnik i wspomaganie hamulca. PO 8 ośmiu miesiącach leżenie pod samochodem i wydawania wszystkich pieniędzy dwa dni temu wyjechałem na ulicę, fakt faktem było jeszcze wiele do podkręcania i dopasowania ALE MOŻNA BYŁO JEŹDZIĆ.

WRACAM PRZED CHWILĄ OD ZNAJOMEGO (btw pochwalić się moim marzeniem) A TU NAGLE JAK COŚ NIE #!$%@?.................................................................................


i tutaj moje pytanie



#pech #samochody #fiat125p ##!$%@? #jatomamszczescie
  • 18
@wezsepigulke: no jezeli mu na czasie nie zalezy to moze rozkleic gdzies ogloszenia po paru wioskach. Ja ostatnio przy porzadkach znalazlem rozne czesci do syrenki - pytam sie po co to - bo sie kupowalo na zapas - taka odpowiedz od ojca otrzymalem;-)
@oxygenium92ver-2: co do przekładki na Rover 1,4 był taki pomysł ale chciałem mieć pewność że silnik będzie na 100 % sprawny dlatego zdecydowałem się na remont, w tym momencie odpala na dyg tylko co z tego jak #!$%@?ęła skrzynia....
@kulpa007: co z tego że na 100% sprawny jak długo to on nie wytrzyma... a skrzyni możesz od łady 2105 poszukać. powinna pasować. wiem że od poloneza pasowały do tych ład właśnie a jak z poloneza pasuje do fiata to i z łady powinna. tylko też 4biegowa więc nici z ekonomi