Wpis z mikrobloga

@Helsantonio_Montes: Ogólnie to tak jak to opisywałem pokrótce w tagu - głównie programy jednego gościa - o których mówiąc, że są naprawdę zajebiste czuję się jakbym spamował, bo są trochę mało znane na necie z tego co widzę, a jego stronki wyglądają jak spam pełną gębą hahah

Używam 4 programów od niego (ma ich więcej, ale tylko te 4 są do znalezienia na necie ;) #cebula - ale jak będę miał
@dyeprogr: gdybyś decydował się na zakup to polecam wykupić moduł Improvisation by degrees - myślę, że na początek ciekawsze i bardziej przystępne niż Guitar Scales Methods. W improvisation jest fajnie ujęte jak w praktyce wykorzystywać wiedzę o akordach i ich składnikach, a stąd już coraz prostsza droga do modusów i progresji akordów (pokrewieństw i przewrotów też ;) ).
W tym module jest również sporo ćwiczeń praktycznych które pozwalają osłuchać sie z
@mx_xm: Ciekawe, dzięki za info. Ściągnąłem cały program (Musician Training Center) żeby zobaczyć w ramach triala. Rzeczywiście też rozbudowane to to, wygląda na bardziej zaawansowane od Guitar Scales Method :P Ale skoro mówisz, że lepsze na początek to przerobię chociaż triala póki co.

I nie widzę, żeby była licencja całego programu, to trza wykupować modułami chyba, co? I $50 za każdy moduł :P Cóż.. warte tych pieniędzy, programy tego typa są