Wpis z mikrobloga

@szuwarek-mini: o kurde, teraz ruszyło na laptopie z siódemką, bez kasowania software distribution, tylko przez tą komende. Wyskoczyl od razu monit o zaakceptowanie warunkow licencji, moze chcoiaz na jednym sie wgra, tu mam wiecej meijsca
  • Odpowiedz
@madmen: wybacz, musialem zapytac :-) .Sprobuj powtorzyc czynnosc poponownym uruchomieniu systemu. Moze to cos da. U mnie bez wyczyszczenia folderu, po wpisaniu komendy wyskakiwal blad, ale zawsze windows update reagowal :-).
  • Odpowiedz
@szuwarek-mini: mirku mam problem xD Zapomnialem o tym kompletnie, ale komputer z siódemką miał wgrany legalny system z msdnaa, dreamspark z uczelni, po czym pamietam ze wyskoczył monit ze jednak nie jest legalny ;o Zignorowalem to wtedy i jak debil wgralem removewat albo jakis inny fix. Teraz we wlasciwosiach systemu nie mam okienka o aktywacji, a komenda slmgr nie jest rozpoznawana :(

Wyskoczyla mi aktualizacja do win10, ale w niej
  • Odpowiedz
@szuwarek-mini: bylem ogolnie kiedys zdziwiony, bo legalny system wgrany z msdnaa nagle stal sie nielegalny :< no ale nic, odpuszcze anjwyzej aktualizowanie tego kompa, skupie sie na laptopie ;p
  • Odpowiedz
@szuwarek-mini: a nie pamiętam, chyba na 5 lat miało byc. Moze i juz mineło. na bank tam tylko jakis 2 letni okres wsparcia był, po tym czasie nie moglem juz seriala podejrzec na stronie ;p

W kazdym razie znalazlem tego haxa, mial opcję 'odinstalowania', po restarcie powital mnie ekran aktywacji systemu i przeszła w trybie online bez problemu, wiec klucz prawidłowy. Nie wiem czemu z rok temu wyskoczylo mi ze
  • Odpowiedz