Wpis z mikrobloga

@CegielniaPL: Gość miał łeb do interesów i zbudował naprawdę świetny biznes, ale to musiało się wiązać z układami z politykami i służbami.

Poza tym nie wiem czy zrobił coś dobrego dla kraju przy swoich możliwościahc - podatki płacił na cyprze.
@CegielniaPL: nie każdy , a tych co tak robią potem się nie szanuje. On leciał po bandzie min przekręty z TP, sprzedaż aut dla policji bez przetargu i mnóstwo innych. Pośrednio robiąc te wałki okradał nas wszystkich.
@ravanelli: nie wiem ile kosztowały i ile mogły, ale patrząc na przetargi w których wygrywa tanie, nic nie warte gówno to czasem takie rozwiązanie bywa lepsze... Poza tym: wiara w uczciwość jakichkolwiek przetargów publicznych w Polsce w latach 90. przecież to było kolesiowskie eldorado :D
Faktem jest, że sprzęt okazał się dobry.

Po za tym, to oszustwo i tyle.Takim biznesmenem może być byle kmiot, jeżeli ma takie warunki.


Witamy w świecie,
@nie_jem_grzybow: oczywiście jakby konkurował z volvo, mercedesem , toyotą itp to by mieli gorszy sprzęt w razie jego przegranej:) Pewnie,że obecne przetargi gdzie wygrywa najtańsze gówno to syf ale ja nie piszę o patologi.