Wpis z mikrobloga

Ładne podsumowanie wiadomości o nowych motkach. Do podanych cen należy dodać europejskie podatki. Moim zdaniem trochę skopali nazewnictwo. Moto X Play powinna się nazywać np. Moto M. Liczyłem też na dual sim w Moto G. Nie podano ceny mocniejszej G, ale spodziewam się tak z 100 zł więcej.
http://blaszak.mobile.komorkomania.pl/31360,motorola-moto-x-style-moto-x-play-moto-g-oficjalnie
#motog #motox #android #smartfon #motorola #smartfony
  • 7
@drutex12: Szczerze to liczyłem na jakiś większy przełom. Tak jak gdy motog2 wyszła i w swojej cenie jak na rynek europejski była świetna. To co teraz pokazali jest minimalnie lepsze od g2. Najgorsze ze niczym szczególnym nie wybija się ponad inne telefony z tej półki cenowej tak jak to robił poprzednik. Teraz to jest jeden z wielu a nie najlepsza opcja z możliwych. Oczekiwałem po nich ze teraz chociaż upchna tam
@vegaushp: Masz chyba na myśli że pierwsza generacja była świetna. G2 była właśnie słaba, bo dali większy ekran przy tej samej baterii i procesorze. FullHd w G3 tylko by spowolnił działanie, bo snap 410 by nie wyrabiał. Ideałem by było gdyby był tylko mocniejszy wariant w cenie słabszego.
@mishek: mocniejsza Moto G w stanach kosztuje +$40 a w europie +30€

będzie kosztował 179 dolarów, czyli ok. 670 zł

W europie jest o wiele drożej bo 249€, więc te 670zł to sobie można pomarzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ceny są podane na krajowych stronach Moto Maker. Ciekawostka, że w stanach nie będzie Moto X Play, a Style nazywa się Pure Edition.
249€


@mr03: Kto to kupi za ponad 1000zł w Polsce? 2GB RAM i aparat z Nexusa 6 - spoko, ale ten telefon straci swoją główną siłę - niską cenę w stosunku do możliwości. Już bym sobie wolał kupić Galaxy S4 za te pieniądze i mieć normalny ekran.