Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow motzno xD
Kumpela od jakiegoś czasu pisze do mnie, wyciąga na spacerki, piwko. Na spotkaniach opowiada mi o swoich ex i o tym co robiła z nimi, o gościach którzy się jej podobają bla bla bla... i tylko tego musiałem słuchać, typowy #friendzone. Któregoś dnia miałem wolne od roboty, więc zaproponowała spotkanie (ale do mnie przyjechała przyjaciółka z daleka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i musiałem powiedzieć, że nie mogę.
Oto rozmowa na fejsie z nią od tamtego czasu xD
[Ja] Ejj Kumpela nie możemy się dziś zobaczyć, bo mam gościa z daleka, przyjaciółka do mnie przyjechała.
[Ona]
[Ja] Hej :)
[Ona] Hej...
[Ja] To co z naszym spotkaniem, kiedy się zobaczymy?
[Ona] Nie mam czasu
[Ja] A kiedy będziesz miała? ;)
[Ona] Nie będę miała, czego Ty nie rozumiesz w zdaniu "nie mam czasu?"
[Ja] Ale to coś się stało? Dlaczego nie będziesz miała czasu?

I od tego momentu całkowity brak kontaktu, ja nigdy nie ogarnę kobiet xDD

#logikarozowychpaskow #friendzone #rozowepaski
  • 34
@NAGI: @dawid110d: to moze ja postaram sie odpowiedziec. Jesli kobieta odmawia mezczyznie spotkania w taki sposob, to mezczyzna nie powinien kontynuowac tematu i prosic sie, pytajac kiedy jasnie ksiezniczce pasuje, tylko zwyczajnie zakonczyc temat i poczekac az to ona zaproponuje spotkanie. Jesli tego nie zrobi, nalezy panne zwyczajnie olac.
@Choir:
dla mnie to jest bez sensu takie mówienie "Jesli kobieta odmawia mezczyznie spotkania w taki sposob, to mezczyzna nie powinien kontynuowac".
W życiu nie ma instrukcji warunkowych, trzeba próbować na różne sposoby, czasem kogoś przekonać tam, gdzie teoretycznie w internecie radzili odpuścić. Pytanie całkiem normalne, nie poniżył się do błagania.