Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow motzno xD
Kumpela od jakiegoś czasu pisze do mnie, wyciąga na spacerki, piwko. Na spotkaniach opowiada mi o swoich ex i o tym co robiła z nimi, o gościach którzy się jej podobają bla bla bla... i tylko tego musiałem słuchać, typowy #friendzone. Któregoś dnia miałem wolne od roboty, więc zaproponowała spotkanie (ale do mnie przyjechała przyjaciółka z daleka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i musiałem powiedzieć, że nie mogę.
Oto rozmowa na fejsie z nią od tamtego czasu xD
[Ja] Ejj Kumpela nie możemy się dziś zobaczyć, bo mam gościa z daleka, przyjaciółka do mnie przyjechała.
[Ona]
[Ja] Hej :)
[Ona] Hej...
[Ja] To co z naszym spotkaniem, kiedy się zobaczymy?
[Ona] Nie mam czasu
[Ja] A kiedy będziesz miała? ;)
[Ona] Nie będę miała, czego Ty nie rozumiesz w zdaniu "nie mam czasu?"
[Ja] Ale to coś się stało? Dlaczego nie będziesz miała czasu?

I od tego momentu całkowity brak kontaktu, ja nigdy nie ogarnę kobiet xDD

#logikarozowychpaskow #friendzone #rozowepaski
  • 34
  • Odpowiedz
@NAGI: wiadomo, że trzeba próbować na różne sposoby, ale pytanie A KIEDY BEDZIESZ MIAłA CZAS jest źle sfromułowane, lepiej zapytać A BEDZIESZ GO W OGÓLE MIAŁA? pytanie zamknięte, tak albo nie, zazwyczaj różowe wchodzą na inny temat i dowiadujemy się o co chodzi. Trust me.
  • Odpowiedz
@mirek321: @czapu:
1. Chciej się spotkać z karyną
2. Karyna z zazdrości kłamie, że nie ma czasu
3. Jako normalny myślący człowiek zadaj jasno sformułowane pytanie w celu dostania prostej informacji
4. Zostań wyzwany przez to od stulejarzy
5. Wtf?
  • Odpowiedz
@proba1: XDDDD no rzeczywiscie, śmiesznie ze hohohohoh, ten mój ex to taki słaby w łóżku był, a tamten to mi nie kupił sukienki kiedyś, no nie ma prawdziwych mężczyzn na tym świecie. spoko, moze za pierwszym razem jest śmiesznie, ale za dwunastym?

  • Odpowiedz
@mirek321: O jak kisnę niemożebnie xD Przypomina mi to sytuację z licbazy, jak próbowałem rozbić swój #friendzone i napisałem do "przyjaciółki" zupełnym "przypadkiem", zamiast do wyimaginowanej adresatki: "Hej [wymyśloneimięróżowego]. Kawa? Bardzo chętnie, pasuje Ci [dzień tygodnia i godzina]?" Się zirytowała dziewczyna xD Tydzień chłodny jak lato w Sosnowcu, na gadugadu ( #gimbynieznajo ) mnie zablokowała, brak odpowiedzi na sms'y i tym podobne. Trochę #taktyk
  • Odpowiedz
@grodzimil: haha, ale musiałeś być z siebie dumny xD ja bym był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A temu różowemu o którym pisałem wyżej już przeszło, napisała i chciała się spotkać, powiedziała, że weźmie siostrę i pójdziemy popić nad rzeką xD powiedziała mi, że ją "#!$%@?łem", zapytałem dlaczego i po paru browarkach jej siostra się zrobiła gadatliwa i powiedziała "Kumpela jest zazdrosna o Twoją koleżankę", no czo
  • Odpowiedz
@mirek321: tak to już z różowymi, wiele z nich wykazuje zachowanie psa ogrodnika, w sumie uzasadnione tym, że niezależnie od rodzaju bliskiej relacji (jeden beniz, czy to przyjacielska czy związek) czują się zagrożone. Dla mnie jest to głupie, ale co ja tam wiem, zbyt racjonalny jestem xD
  • Odpowiedz