Wpis z mikrobloga

Mircy, planuję zakup myszki do giercowania (głównie dota 2) i mam problem z podjęciem decyzji. Zastanawiałem się nad SS Rivalem lub Zowie FK1, ale żadna nie jest idealna. Kształt Rivala mi trochę nie leży, wolę klasykę jak Zowie (nawiązuje do legendy IE3 od Microsoftu), z kolei Zowie ma twarde przyciski co podobno w klikankach jak moby sprawdza się trochę gorzej. Co myślicie? Może jakieś inne sugestie? Mogę wydać do max. 300 zl #dota2 #lol #pcmasterrace #myszki #cokupic #moba
  • 10
@Letoo: Ogólnie bardzo lubię Rivala, ale po pół roku padł mi scroll, pisałem do suportu Steelseries i muszę powiedzieć, że to TRAGEDIA. Najchętniej kupiłbym drugiego, licząc, że to po prostu wadliwy egzemplarz, ale poczułem straszną niechęć do tej firmy. Jeśli już myślisz o Zowie, to zostaw w cholerę te FK1 i zainteresuj się nowszymi modelami - ZA11, ZA12, ZA13 - to są następcy FK. Różnią się tylko wymiarami. Co dla niektórych
źródło: comment_J9lFzNinu7wtERZXSbimkFglfWD2aNbw.jpg
@Destu: dzięki za wypowiedź, szkoda, że o modelach EC1 i EC2 dużo mniej się mówi w internecie i mniejsza jest dostępność w sklepach... ale zdecydowanie wezmę pod uwagę, bo kształt faktycznie przypomina IE.
@SirPaweleczek: @Kactuzz: Spędzam bardzo dużo czasu na komputerze i nie żal mi wydac tych 200 zł na porządną myszkę, z której będę w pełni zadowolony. Nie trzeba startować w wyścigach, żeby chcieć mocniejszy (i droższy) samochód. Aktualnie posiadam A4 x7 i mimo, że mam ją przeszło rok mam wraźenie, że coś mi w niej nie pasuje, nie mogę się do niej w 100% przyzwyczaić. Nie chodzi mi o mikrosekundy, ale
@Letoo: za 300zł kupisz deathaddera - najlepsza mysz jaką miałem (pierwsza wersja przetrzymała u mnie prawie 5 lat) teraz sam zbieram na nowego deathaddera (chociaż mam aktualnie tracera snipera kupionego za 50zł[promocja!] i az taka zla nie jest ;P)