Wpis z mikrobloga

Robię sobie taką roboczą mapkę protestów z dnia wczorajszego. Jeśli widzicie tam jakiś błąd, poprawcie mnie proszę.

Jeśli macie jakieś informacje o protestach w innych miastach, podrzućcie :-)
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deep: I to jest ta trudność z szacunkami. Zazwyczaj aż takich wielkich rozbieżności nie ma, ale ja znalazłam 2000 - swoją drogą, uczciwie mówiąc, na facebooku znajdują się często takie liczby, które nigdzie nie znajdują potwierdzenia :-) I teraz pytanie: media zaniżają, czy organizatorzy zawyżają?

btw. Dzięki tobie znalazłam błąd - Katowice dodałam w źródłach, ale nie uwzględniłam na mapie i w podliczeniach...
  • Odpowiedz
@dziadekwie: a dałbyś radę podrzucić odtwarzacze youtube po tym jak kliknę np. Wrocław, Warszawa? by można było zobaczyć filmik z tych demonstracji - najlepiej z jakiejś gazety lub skrót z całego protestu dobrej jakości.
  • Odpowiedz
@M4h00n: Wiesz co, chyba faktycznie trzeba będzie włożyć trochę więcej pracy i zrobić coś bardziej skomplikowanego, już na bazach danych. Zaczęłam od prostej mapki i nie widząc zainteresowania na tym chciałam poprzestać, ale teraz kiedy dostałam wsparcie chyba to rozbuduję. Taki pomysł też mi chodził po głowie :-) Jutro nad tym przysiądę.
  • Odpowiedz