Wpis z mikrobloga

Jak to kościelna spółka chciała zgarnąć 4 mln zł za należące do miasta atrakcyjne tereny w centrum Poznania:

kościelna spółka Drukarnia i Księgarnia św. Wojciecha chciałaby wymienić się z miastem działkami. W zamian za położony na Ratajach rezerwat traszek chce dostać atrakcyjną działkę w pobliżu placu Wiosny Ludów w centrum Poznania.

Dotarliśmy do aktu notarialnego. Drukarnia i Księgarnia św. Wojciecha zobowiązuje się, że sprzeda Atanerowi dwie działki położone przy placu Wiosny Ludów, naprzeciwko Kupca Poznańskiego. Ma za nie dostać ponad 4 mln zł.

Prezydent Jacek Jaśkowiak: - Niepokoi mnie to, że deweloperzy układali się z kimś, by wyciągać od miasta najbardziej atrakcyjne działki. Wolałbym, by miasto organizowało przetargi i dostawało za takie działki najlepszą cenę.

#

#neuropa #4konserwy #katolicyzm #kosciol #poznan
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nie_daje_rady: ale Ty odróżniasz umowę sprzedaży od wstępnej umowy sprzedaży? Bo jak nie odróżniasz to po co w ogóle się wymądrzasz? Cytuję artykuł:
Zawarto nawet wstępną umowę sprzedaży.

hehehehehe... oj nieładnie tak kłamać wkładając mi w klawiaturę słowa, których nie napisałem. Miłego dnia, może tym razem bez kłamstwa i nienawiści wobec mnie panie przykładny katoliku!
  • Odpowiedz