Wpis z mikrobloga

@niepokonany: hehe dzieki Mirku xD Ale ogólnie chciałem podkreślić sztuczność zdjęcia. Nie podoba mi się, tak samo jak w tanich aparatach podwyższają nasycenie barw i ludzie się później podniecają jaki to ich aparat nie robi bajeranckich zdjęć xD A jak porównasz zdjęcie z rzeczywistością to ma się ochotę założyć jakieś okulary co zwiększają kontrast i nasycenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Tommy_M: Proszę bardzo! :) Możesz przejrzeć filmy na tym kanale z ostatniego wyścigu, przy okazji każdego etapu był montowany krotki filmik z krajobrazami zarejestrowanymi na trasie.
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: Ja sobie zawsze podbijam kolory i kontrast w zdjęciach bo wygląda po prostu lepiej, zresztą na monitorze mam to samo. Uwielbiam oglądać fotki z wysp, z plaż i zachodów słońca "podrasowane".
  • Odpowiedz
@UrbanShadow: Przyznam Ci rację, bo ją bez wątpienia masz. Też miałem zawsze takie wrażenie, ale zacząłem doceniać piękno prostoty, bo to trochę tak jakby dziewczyna miała 24/7 makijaż, a jednak budzisz się rano i widzisz całkiem inną osobę xD
  • Odpowiedz