Wpis z mikrobloga

#csgo #wykop #pcmasterrace #gry #steam #twitch #streaming

#wykopowoesportowo

Uwaga mirki i murnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekamy teraz tylko na ogarnięcie graficzki plakatowej i rozpoczynamy zapisy. Serwery załatwione, casterka też. Czekamy jeszcze na odpowiedź @wykop czy zechcą być naszym oficjalnym patronem. Jeśli nie, to wrzucamy grafikę, robimy post i wykopujemy do głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie wesoło
  • 22
@jaroslawII: Zapis to wysłanie maila po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podanie ID konta Steam, profilu na wykopie i dane na które można wysłać ewentualne fanty po wygranej. +wpisowe które jest potwierdzeniem udziału (całość idzie na nagrody). Liczba drużyn nie ograniczona, jesteśmy w stanie ogarnąc 32 drużyny w 4 dni na spokojnie w razie wypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Probojcie się dobierać w drużyny, albo zrobimy taki random peek. W każdym razie wyjście jest zawsze. Jest wiele osób które chcą zagrać a nie mają drużyn, więc ogarniemy to jak się da najlepie
@pszemek1337: nie wiem czy udaloby sie nazbierac 32 druzyny, ktore wplacilyby po 25 ziko za druzyne :s biorac pod uwage ze raczej by mi sie to nie zwrocilo, to ja bym odpuscil :p legendarna kura to nie jest jakas wybitna ranga
@lubiepiwo: Raczej tak :) Wiadomo, że tutaj większość pracuje ( ja sam ciągne na systemie 3 zmianowym) więc dostosujemy to.

@maxciekpl: Nie bądź taki sceptyczny, komu zależy na zabawie to zapłaci choćby te 10zł od teamu żeby na nagrody było. To jest turniej 4fun, więc zapewne skończy się na systemie donate (Wpisowe minimalnie od symbolicznej złotówki za drużynę, ale jeśli chcesz to wpłać więcej). To wszystko idzie na nagrody, jeśli