Wpis z mikrobloga

Mirki, sprawa jest. Potrzebuje cos w stylu #vlc albo nawet samo vlc zeby umialo otworzyc mi kilka strumieni rtsp na raz. Klient ma chinski rejestrator, ktory sobie podglada przez IE, ale idze mu to z wydajnoscia 5 spf (seconds per frame) :) Rejestrator natomiast wypluwa tez strumien rtsp, ktory leci w 25fps i jest fajny i plynny i dziala bardzo dobrze. Teraz potrzebuje soft, w ktorym mu uloze te strumienie tak, jak sa ulozone na zdjeciu.
#informatyka #kiciochpyta #pomorzektos
Pobierz
źródło: comment_KN3zy8fSKRcROkxJYk8ZysmRfoNbdHKR.jpg
  • 6
@moh1942: właśnie ogarnalem. Jakis CMS w końcu zadziałał. Generalnie ten rejestrator to jakis dziwny wynalazek - niby klasyczny Chińczyk, ale hybryda analog/ip i dopiero po zainstalowaniu kilkunastu programów trafiłem na działający. Natomiast żeby było śmieszniej pod iOS/android/BB/OS X masa działajacych programów. Smart PSS od BCSa nie działał. To w sumie cos w stylu tych standardowych chińczyków z defaultowym portem 34567
@rolfik_r1: ja mam w domu postawiony rejestrator bcs analog, na routerze 3 porty musiałem przekierowac, a przez przeglądarkę żeby patrzeć to musi być IE w trybie zgodności widoku i włączony ActiveX, no ale jakoś działa :D
@moh1942: BCSy sa w miare bezproblemowe bo to jest tak na prawde dahua, a dahua mimo, ze chinczyk to jakos daje rade. Chociaz zastanawiam sie, czy do siebie nie kupic takiej hybrydy, bo 3 kamery wisza i strasza juz z pol roku, ale DVR nie ma :) Dokupilbym jeszcze jednego analoga i 4 720p IP to by bylo chyba ok. A z tych majfrendowych po 30$ calkiem fajnie widac. W sumie