Wpis z mikrobloga

@Klosa: dodatkowo ta sekta jest tak silna, że człowiek zawładnięty przez nich nie sięga do innych źródeł, nie czerpie z innych stron bo na start zostały nazwane przez jego boga-korwina jako lewackie, znaczy się gorsze, dla podludzi itp, przez to ci ludzie bardzo długo trwają w swojej niewiedzy, bo nie weryfikują jej, na start odrzucając autorów spoza sekty
  • Odpowiedz
@jerzy110992: No ja sam w sumie na Korwina głosowałem swego czasu ale mam rozum i nieraz śmieje się z tego co gość #!$%@? za farmazony. Fakt, są tacy niereformowalni co każde słowo potrafią usprawiedliwić... przykład: bohater Woodstocku ( )
  • Odpowiedz
@Klosa: ja raz zagłosowałem z wyborach do parlamentu ue, raz i wystarczy xd ogólnie poglądy konserwatywno liberalne są spoko, problemw tym że partia korwina przesadza z niektórymi postulatami, traktuje je zbyt radykalnie i w wersji uproszczonej :P
  • Odpowiedz
@jerzy110992: Ja zawsze pytam w dyskusjach kuców, dlaczego Korwin czy inny partyjny skoro są tacy zajebiści nie zrobią jak Biedroń czy Tyszkiewicz , czyli nie wezmą na cel jakiegoś miasta, miasteczka i tam zaczną wprowadzać swoje postulaty tylko #!$%@? od razu na głowę Państwa krula co w ogóle jest absurdalne.. nie potrafią odpowiedzieć ;)
  • Odpowiedz