Wpis z mikrobloga

Mireczki, z góry wybaczcie, że nie odpisywałem Wam na wiadomości, ale właściwie dopiero dziś wróciłem do domu, przed komputer. Zresztą chyba rozumiecie, jak to jest na wakacjach:)

Otóż już spory czas temu chciałem uzbierać grupkę osób skłonnych do zakupu tego segwaya bez kierownicy i obiecałem, że się odezwę w ciągu tygodnia do wszystkich chętnych, ale całkiem spora grupka osób się zebrała i nie nadążałem wszystkim odpisywać, a nie lubię każdemu przeklejać tego samego. Niemniej wracając do sprawy samego zakupu deski - wziąłem sobie porady Mireczków do głowy i... zostało mi 0 sprawdzonych osób. Każdy akceptował tylko przelewy Western Union, paru tylko zwykły bankowy, ale owe osoby znajdowały się najczęściej np. w Cape Town. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak więc muszę z przykrością stwierdzić, że z zamówienia za 100$ nici, sam jestem tym faktem zdołowany, bo najtańsza legitna oferta z fabryki to 200 dolanów, więc pewnie większość osób się z zamówień wykruszy. No przepraszam, nie udało mi się. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najtańsza oferta z tych sprawdzonych, z aliexpress, prosto z fabryki to właśnie 190-200$, w załączniku wklejam ich cennik. Ja na razie sobie odpuszczę, bo nadal czekam na sampla z yesdzika.

Wołam zainteresowanych - @husky83 @Sledzik @AgonyEcstasy @kaczmar119 @lichwiarz @fanfarek @oksyhemoglobina @znikajacypunkt @vytautas @Ksiaze_macharadza_Kaburu

#alibaba #aliexpress
iDaft - Mireczki, z góry wybaczcie, że nie odpisywałem Wam na wiadomości, ale właściw...

źródło: comment_RJXEuPKsddpIRfV2UBWMJi3R5voE0aOR.jpg

Pobierz
  • 24
iDaft: Dzięki że zawołałeś, no rzeczywiście dla mnie 200$ to jednak za dużo, tym bardziej że do tego pewnie jeszcze podatki dojdą na granicy. Jeżeli powrócisz jeszcze do tego tematu daj proszę znać. Może idzie do tych sprawdzonych sprzedawców z ali zagadać i wywalczyć te parędziesiąt cebulodolarionów zniżki przy większej ilości (tak do 150$ max, a najlepiej dużo mniej), to wtedy też bym się pisał na taki interes.
@iDaft: Ja się piszę pomimo tej ceny ale bardziej skłaniałbym się do tego na większych kołach, powinien umożliwiść przejazd przez małe krawężniki (w tych obniżonych miejscach) jak coś to pw.