Wpis z mikrobloga

@Eco_Driver: Muszę przyznać, że byłem dosyć sceptycznie nastawiony. Nie widziałem go na żywo, w ciemno kupowałem i bałem się, że jakość wykonania będzie na niskim poziomie, jak na zegarek automatyczny to kosztuje śmieszne pieniądze. Bardzo miło się rozczarowałem, jest zajebisty.
@Snoopeh: Specjalnie mnie to nie dziwi, to są genialne zegarki. Ja już 4 rok jestem szczęśliwym posiadaczem takiego typowo klasycznego Orienta, jak w załączonym obrazku. A przywiązanie do marki mam po ojcu, który od wczesnych lat 90-tych miał kilka typowych "cebuli", natomiast miały one jedną sporą wadę - wypukłe, plastikowe szkiełko, które łatwo uległo uszkodzeniu i często lądowały u zegarmistrza na wymianie szkiełka. Ten model, który mam obecnie ma szkiełko kwarcowe,
Eco_Driver - @Snoopeh: Specjalnie mnie to nie dziwi, to są genialne zegarki. Ja już 4...

źródło: comment_AqeXzqELHlVzehhey8Q8u5KEvO5ble7r.jpg

Pobierz
@Eco_Driver: Twój też spoko, trochę mi się gust zmienił i teraz im prostszy tym bardziej mi się podoba zegarek, bez zapełnionej tarczy bajerami. Zastanawiałem się jeszcze nad tym :

http://www.zegarek.net/zegarki/orient/zegarek_orient_FER24004B0.html

Wrzucił go ktoś na mirko jakiś czas temu i w ten sposób zainteresowałem się marką, żeby chwilę potem kupić :)
Czyli jednak dobrze zrobiłem nie decydując się na wypukłe szkło. No i ten Bambino nie ma tego bajeranckiego szkiełka, żeby sobie
Snoopeh - @EcoDriver: Twój też spoko, trochę mi się gust zmienił i teraz im prostszy ...

źródło: comment_CMgyqIC98ckDoUlrpefZHt9vbbnSbxez.jpg

Pobierz