Wpis z mikrobloga

@Tojtek: Przeważnie na uczelniach jest dostępny program DreamSpark Premium, który pozwala na darmowe ściągnięcie i instalację m.in. systemów Windows do celów edukacyjnych. Więc, jak kupować komputer na studia, to bez systemu operacyjnego (oszczędność kilka stówek).

Laptop w czasie studiów przydaje się głównie do przeglądania internetu podczas przerw/wykładów (czyli pierdoły), w dalszej kolejności są prezentacje na rzutniku, projekty, programowanie (uczelnie mają sprzęt dla studentów). Jak laptop nie będzie twoim podstawowym komputerem, to
@moon_bluebird: Przez parę dni miałem do dyspozycji drugi (dostawiłem sobie na małej szafce obok) i od tamtej pory chodzi za mną myśl kupna drugiego, tylko że mam bardzo małe biurko i jeden się tylko zmieści na stałe. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tojtek: polacam macbooka white unibody(2009r) z GF 9400m, mimo swoich lat daje radę, działa na nim najnowsza wersja systemu, a jak będziesz chciał go bardziej intensywnie używać, to możesz dołożyć ramu(ddr3) i wymienić dysk na ssd, do webdev jest idealny, głównie ze względu na system, ewentualnie szukaj jakiegoś thinkpada, koniecznie z linuxem, windowsa radził bym w ogóle sobie odpuścić...