Wpis z mikrobloga

Urlop miałem w poprzednim tygodniu... pomijając dwa dni lało non - stop... dzisiaj wyjazd na weekend na rodzinny weekend czytaj flacha ze szwagrem... auto odkurzone, wyplakowane, skóry natarte mleczkiem... myślę sobie - pojadę jeszcze na myjkę bo przykurzyło Łasicę przez ten tydzień... umyłem, wysuszyłem... zgadnijcie co teraz mam za pogodę... podpowiem, że nie jest to słoneczna #!$%@? pogoda...

#gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #jarezzbmw no i nie wiem po co myłem #bmw bo zaczyna już padać...
jarezz - Urlop miałem w poprzednim tygodniu... pomijając dwa dni lało non - stop... d...

źródło: comment_CzZvrpc83BovpLWQaWTO6Zy3uT5pjdVS.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukassz: Od tego weekendu sprzed 2 tyg moim celem w życiu jest #!$%@?ć koleszkę od #mercedes zamieniając E60 na F10 z takim beżowym wentylowanym interiorem... I co jak co z benzyną w pełnej szprycy zamiast klekota
  • Odpowiedz
@Lukassz: Ograniczylem juz palenie i myślę o zaprzestaniu jedzenia więc niedługo powinien plan być wykonany ;) plan B zaklada kupno takiej Fki jak będzie w wieku obecnrj Łfasicy:D a benza mnie opętała odkad sasiad podkupil Camaro HEMI '06 i usłyszałem jak brzmi ono
  • Odpowiedz
@Lukassz: Dźwięk V8 bosski... Ale za to automat skrzynia 4-5 stopni i zgrane w dodatku jak manual w Ursusach to tragedia.. Wykończenie to samo. Ale w zamian np. w NYC latem'08 mogles kupić BMW 330xi full za 28k USD... baksy lataly po 2,05 wtedy... I mowa o salonówce... Fakt, że zrobionej w American Quality a nie tej europejskiej...
  • Odpowiedz
@jarezz: No ja spędziłem kawałek mojego krótkiego życia w us&a to wiem coś o tej ich jakości... nie miałem niestety okazji dostać w ręce jakiegoś BMW/MB na rynek us, bo ciekawy jest po dziś dzień jak to wykończone jest, jedynie same chevrolety mi się trafiały i generalnie co każdy to porażka. Vectra B z '97 ma lepsze jakościowe plastiki niż Impala z 2012...
  • Odpowiedz
@Lukassz: Oficjalnie wersja EU to ta sama jakość co wersja US... tyle teoria... W prsktyce jest to tylko teoria... Mimo to wtedy tam miałeś E92 za 60k pln nowe a u nas za jakieś 160k... Coś za coś...
  • Odpowiedz
@Lukassz: Faktem jest ze dolar byl wtedy za pol darmo i sily nabywczej nie biore pod uwagę ale wtedy przez molent taka roznica pomiędzy PL i USofA byla w cenach... Pamiętaj ze to byl czas kiedy padl Lehmann Brothers i zaczął się kryzys.
  • Odpowiedz
Aaa, no to w pewnym sensie wyjątkowa sytuacja, wymuszona przez sytuację gospodarczą.. teraz pewnie ta różnica nie dochodzi do połowy tego rekordu. bo przy 100kpln oszczędności to byłbym w stanie nawet rozważyć taką niższą jakość :P
  • Odpowiedz
@Lukassz: Teraz jak rozmawialem z kuzyniakiem nawet po naszych zlodziejskich oplatach jest rzędu 15-20% i tak in plus na jankesów korzyść... Zwlaszcza jesli opcje wyposażenia EU i ich ceny porównasz to co dostaniesz z wyposażenia w tej cenie u nich... Jakości nie rozważamy w tych wyliczeniach i mowimy o nowych furach...
  • Odpowiedz
@Lukassz: Za 20% taniej od europejczyka brałbym jankesa i tak... Za te pieniądze to albo piski plastikow by nie przeszkadzały albo dałbym do spasowania... Gwarancji nie byloby i tak...
  • Odpowiedz
@Lukassz: Za 20% taniej od europejczyka brałbym jankesa i tak... Za te pieniądze to albo piski plastikow by nie przeszkadzały albo dałbym do spasowania... Gwarancji nie byloby i tak...
  • Odpowiedz