Wpis z mikrobloga

Urlop miałem w poprzednim tygodniu... pomijając dwa dni lało non - stop... dzisiaj wyjazd na weekend na rodzinny weekend czytaj flacha ze szwagrem... auto odkurzone, wyplakowane, skóry natarte mleczkiem... myślę sobie - pojadę jeszcze na myjkę bo przykurzyło Łasicę przez ten tydzień... umyłem, wysuszyłem... zgadnijcie co teraz mam za pogodę... podpowiem, że nie jest to słoneczna #!$%@? pogoda...

#gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #jarezzbmw no i nie wiem po co myłem #bmw bo zaczyna już padać...
jarezz - Urlop miałem w poprzednim tygodniu... pomijając dwa dni lało non - stop... d...

źródło: comment_CzZvrpc83BovpLWQaWTO6Zy3uT5pjdVS.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Chael: ja wiem, że wszystkim jest ciężko... ale czemu ja mam jeszcze ciężko i do tego pod górkę i w deszcz...? chyba depresja po powrocie do tyry z urlopu nie przeszła...:/
  • Odpowiedz
@Chael: powiem Ci więcej... jak obudziłem się przed siódmą było jeszcze ok...kilka chmurek i przyjemnie świecące słońce. Ja dopiero dzisiaj pojechałem na myjkę cumplu... i teraz za oknem mam to...

Prognozy sprawdzają się na dzisiaj jak nigdy... a zapowiadali, że będzie jeszcze gorzej:/ jedyne co mnie pociesza, że jak leje deszcz to miśki siedzą w swoich kijankach i nie suszą :D
jarezz - @Chael: powiem Ci więcej... jak obudziłem się przed siódmą było jeszcze ok.....

źródło: comment_Vr7F6bDzdVycqPGStnrc5eZ87rL3bZUx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NieznanyAleAmbitny: nie... nawet nigdy tam nie byłem... auto ma zrobiony pierwszy przegląd w Polsce, opłacone OC, jest zgłoszone do akcyzy u celników, niestety nie za bardzo chcą mi oni uznać wycenę rzeczoznawcy i walczę o to z nimi pismami... robi to trochę różnicy w ilości złotówek jaką miałbym im ewentualnie oddać.

Poza tym, że trafi mi się jakiś policjant - służbista to nie martwię się o nic. Ubezpieczyciel powiedział, że
  • Odpowiedz
@jarezz: poczytaj fora detailingowe np. Kosmetykaaut. Specjalne zele/mleczka do czarnego tworzywa wewnątrz. Plastików i innych takich. Sypniesz 50-80zl i starczy na kupę czasu ;p
  • Odpowiedz