Wpis z mikrobloga

Kurde, nigdy złego słowa na #paczkomaty nie powiem - zamówiłem przedmiot w piątek rano, myślę sobie, 3/4 polski musi przejechać to będzie dopiero w poniedziałek najwcześniej. A tu mail w sobotę rano, że paczuszka do odbioru :) I tak za każdym razem ekspresowo realizują wysyłki. @paczkomaty_pl macie plusa ogromnego, polecam każdemu i zamawiam wyłącznie paczkomatami jak to możliwe :)
  • 31
@handler: a ja miałem na odwrót, w pt w południe zamówione, a doszło dopiero we wt pod wieczór, a tylko 50km. Żałowałem że zamówiłem, gdybym wiedział że tak długo będzie to szło, pojechałbym po to osobiście.
@desygnat: powinni zrobić taką usługę, by z poczty polskiej listonosz wkładał przesyłkę do paczkomatu, bo mnie to strasznie irytuje, jak dostaję awizo a byłem w domu lub muszę czekać w tych ich kolejkach po pół godziny - bo niby jeszcze listonosz nie przyszedł (a babie się ruszyć dupy nie chce na sortownie), a jest 15 minut przed zamknięciem poczty - to co on, na Marsa dostarcza te listy?
@handler: mnie zna jedna babka z poczty nie wiem wlasciwie skad, ale ja nie wiem kim ona jest xD wiec paczki itd daje mi poza kolejka i listonosz jest zbedny. A listonosz to moj kumpel. Jakos nie widze go by na rowerze czy skuterze zmiescil paczki. Ale imtak wole paczkomat bo dochodzi szybko i odbieram sobie nawet o 2 w nocy jak wracam od rozowego paska.
@handler: No wlasnie. Jak cos zamawiam kurierem i mam drugie zmiany to on w 95% przypadków jest o godzinie 14:15 gdy ja jestem juz w pracy, a ojciec z niej jeszcze nie wrócił. A jak mam nocki to przyjeżdża o 18 albo 19... Szkoda, ze nie wszystkie sklepy korzystają z paczkonatow.
Z dwa miesiące temu zamówiłem dwie pasty pod procka i cos jeszcze na paczkomat za pobraniem. Wklepalem kod, szafka się
@handler: Mam to samo, usługa jest świetna i realizowana na wysokim poziomie. To tego stopnia, że na allegro odfiltrowuje sobie oferty, które nie mają paczkomatów.

A i #coolstory - ktoś mi mówił, że paczkomat jest kiepski, bo może braknąć prądu i wtedy nie odbierzesz przesyłki, że poczta lepsza. Stojąc niegdyś na poczcie (oczywiście, w kolejce), w budynku wysiadł prąd. I analogowa pani z okienka nie mogła mi wydać paczki, którą widziałem