Wpis z mikrobloga

Zacząłem grać w Sleeping Dogs i o matko, ta gra jest świetna! Jedyne co jest skopane to sterowanie- myszka tylko przeszkadza, szczególnie podczas jeżdżenia (co za debil wymyślił wsiadanie/wysiadanie pod PPM...), grałbym na padzie ale czasami trzeba postrzelać. Grafika- na moim prawie 3 letnim lapku gram prawie na full detalach i nic się nie przycina, a jeżdżąc nocą podczas deszczu jest po prostu pięknie. Co do fabuły się nie wypowiem, bo jestem w drugiej części miasta ale nie nudzi mnie tak jak np GTA. Ale największy plus: Roadrunner Records. Stacja radiowa która gra metal! Nie jakiś pseudo rock jak to bywa w przypadku gier, ale heavy fucking metal, jak Trivium, Opeth albo Soulfly. Prawdę mówiąc to nie wiedziałem o tym dopóki w jednej misji losowo mi się włączyła ta stacja, a ja byłem przekonany że zapomniałem wyłączyć Winampa:P

#gry #sleepingdogs
  • 3
@Kazak77: Z tym sterowaniem faktycznie w sensie ( wsiadanie/wysiadanie PPM ) grając często myliłem z np GTA i chciałem strzelać po czym wypadałem z samochodu... ot taki placek :D

Dodatek też niczego sobie też mi się miło grało te parę godzin dłużej.