Wpis z mikrobloga

Mirki, poradzcie co zrobić - mam baaardzo dużo pomysłów na ciekawe aplikacje smartfonowe i strony www. Ale nie tworzę apek, ani nie stawiam stron. Mysle kreatywnie i strategicznie, nawet udaje mi się przewidywać trendy, analizuję sobie rynek.

Szukam od dłuższego czasu osoby/firmy, która mogła by je zrealizowac albo za kasę (budżet mam malutki) albo za udział w zysku. Pomysłów jest coraz więcej a ja nie wiem jak je zmaterializować. #kodowanie #programowanie #kiciochpyta #startup #biznes #kreatywnosc
  • 15
@wczoraj: dlattego próbuję się nauczyć programować ale niestety ledwo webdevelopement próbuję ogarniać a co dopiero mówić o jakiś poważnych językach ( chyba że ten javascript jest taki trudny?)
@elmo141: masz zrobiony model biznesowy, pytałeś jakiegokolwiek inwestora, czy w to zainwestuje, robiłeś jakiekolwiek badanie rynku, czy masz pomysły i wydaje Ci się, że one mają jakiś potencjał?
@elmo141: przeczytaj książkę Lean Startup ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy z czystym sumieniem możesz zainwestować trochę grosza i zrobić sobie wczesną wersję, którą wypuścisz do klientów. Buduj otoczenie i zainteresowanie wokół swoich pomysłów. Zakładam, że chcesz coś uruchomić i zarobić na tym kasę. Jeżeli będziesz zdobywać zasięg ze swoimi pomysłami, to zawsze istnieje szansa, że ktoś się odezwie z umiejętnościami, których Ty nie masz (programowanie, grafika, inne)