Wpis z mikrobloga

Dzwoni mój rozowypasek z obcego nr.
Ja: co jest?
RP: dlaczego mój telefon wyświetla tylko jakieś logo miui I chińskie litery, nic nie dziala
Ja: a co zrobiłaś?
RP: a nic, tylko odkryłam taka stronę do namierzania telefonu android manager czy cos
Ja: i...?
RP: pisało, ze wykasuje mi dane z telefonu jak kliknelam jakiś przycisk
Ja: no, ale chyba go nie wcisnelas?
RP: nie jakoś samo się kliknąć musiało

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #fail #wtf
  • 13
@qualin: się instaluje custom softy na telefonie i się dziwi, że ktoś nie ogarnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
MIUI było fajne


@Quenas: e sorry jak kiedyś poszedłem do bankomatu. Daje wypłać a tu jakaś reklama (dawniej nie było ich w bankomatach). Ja w panikę już szukałem na obudowie telefonu do obsługi, że bankomat #!$%@?ł kartę i hajs. Całe szczęście z 20 sek później zaczął brzęczeć i wydał kasę..
@lmao tylko co ma custom rom do tego, że skasowala sobie zawartość telefonu za pomocą android device managera z komputera w pracy. Chciała zobaczyć czy działa namierzanie telefonu i niestety się pogubila :) sam używam MIUI i nie zgodzę się, że jest źle. Jest świetnie zoptymalizowane, a razem z launcherem apex śmiga jak złoto.
@krasecz ja z moim różowym mam takie akcje średnio raz na tydzień. Jak nie w kompie to w telefonie prywatnym tudzież służbowym. Zamiast czytać komunikaty ślepo wciska na OK zawsze.
@jamnig: Przeciez ona nawet nie dotknela telefonu. Tu jest strona googla: https://www.google.com/android/devicemanager?hl=pl&u=0 dzieki ktorej mozna namierzyc swoj telefon tudziez telefon rozowego paska jak zna sie jej haslo do gmaila ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz mozna telefn ten zdalnie zablokowac, uruchomic w nim dzwonek czy tez wlasnie przywrocic ustawienia fabryczne. To wlasnie dzieki tej strone nabroila :) Tak to nie ma problemu z obsluga androida i MIUI ;)