Wpis z mikrobloga

Witam Mirarki i Miareczki :]

50000 odtworzeń na yt w jeden dzień 0.0

Wokół spotu, który opublikowaliśmy wczoraj o dopalaczach (macie go tutaj i do wczorajszego WPISU ) zrobiła się niezła gównoburza w internetach. Moja mordka pojawiła się własciwie wszędzie i kumepla zadzwoniła do mnie mowiąc, ze nawet jak otworzyła lodówkę to tam byłem :D

Szczerze mowiąc to nie spodziewaliśmy się takiego rozgłosu. Zrobilismy to dla zabawy i jako ciekawostkę a napisały o nas chyba wszystkie media świata. Nie chcę, zeby mi Miraski zarzuciły, ze nakręcam sobie fejm i motzno #atencyjnyniebieskipasek teraz wiec napisze o tym ostatni raz i postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i zarzuty, które się ostatnio pojawiły.

Zanim jednak to zrobię chciałem podziękować za wspacie, dobre słowa i całą pozytywną energię jaką nasz spot został obdarowany. Wiele osób do mnie pisało, ze super, ze udostępniło i zadawało pytania. Dziękuję i przepraszam, ze nie wszystkim odpisałem ale jak w internetach wybuchło to mi ze zdziwienia ręce tochę u**bało :p

Głównym zarzutem było to o czym napisał do mnie jeden Mirek (ze mu się chciało?) :

biobiz 10 godz. temu
0 złotych a kamera a dojazd na miejsce a napój kanapka prad potrzebny do uruchomienia kamery komputera buty pewnie też by się przydaly. Zużycie środków trwałych. 0 gowno burzę robicie i sie promujecie

Hubstein 10 godz. temu via Android
Stary prosze powiedz, ze trollujesz xD
biobiz 10 godz. temu
Nie tylko za 0 to sam wiesz ze sie nie da a robota dobra.

Hubstein 9 godz. temu via Android
No ale tak naprawde nikt z nas nie wydal w celu nakrecenia spotu zlotowki. Wszystko mieslismy. Idac tym tropem mozna powiedziec, ze spacer po parku kosztuje bo zuzywasz buty i ubrania. Psujesz sobie oczy patrzac na slonce i kiedys wydasz na lekarza i zelujesz wlosy przed wyjsciem wiec musisz kupic zel itp. Chodzilo o pewien przekaz i idee. Niektorzy tego nie potrafia zrozumiec. Zawsze znajda sie hejty. Wyobraz sobie, ze masz zrobic komus reklame a nie masz pieniedzy u nikt Ci za nia nie zaplaci ale robisz charytatywnie dla dzieci majacych raka od postow na wykopie. Nie masz nic poza pomyslem. Robiac ujecia telefonem powiesz ze cos z tego masz? Ze to byl Twoj koszt? Nam sie to udalo dzieki pomocy ludzi ktorym sie chce. Zrobilismy to dla zajawki i zabawy. Tyle.

Całe zycie to #!$%@? koszt. Wejscie na Wykop to koszt bo internet. Leżenie i nic nie robienie to koszt bo łóżko. Nawet sranie to koszt bo wcześniej trzeba było zjeść i wytrzeć tyłek i spuścić wodę. Nie ważne, ze i tak robisz to w wolnym czasie i nikt Ci za to nie płaci.
Szkoda, ze zrobiliśmy ten spot bo przez to zabraliśmy możliwość zrobienia go ludziom, którzy nie wychodząc z piwnicy (a tym samym nie ścierają podeszw w butach) zrobili by go lepiej.

Ktoś napisał, ze zyskiem jest sława.
Nosz #!$%@? w ch.
Do tej pory napisała do mnie jedna laska 8/10, mowie fajnie, może mi ktoś odkurzy wreszcie benis. Powiedziała, ze super i następnym razem jakbyśmy potrzebowali statystów to zebym do niej dzwonił bo ona chce.. z chłopakiem. #tfwngf motzno. No tak.. rózowe, jak coś to piszcie, zebym mogł powiedzieć, ze mam branie.

Dla mnie to była świetna zabawa i wspomnienia a to jest bezcenne!

Mam nadzieje, ze odpowiedz wystarczająco wyczerpująca :]

Dzwoniły do mnie różne media prosząc o dwa słowa komentarza. Przyszły do nas do domu. Skąd wiedzieli gdzie mieszkamy?
Gdy o to zapytałem usłyszałem, ze „od Janusza”. Mogę się tylko domyślać ale gdzieś prawdopodobnie istanieje jakiś JanuszTelekomunikacji i on ma numery i adresy wszystkich ludzi świata. Prawda jest taka, ze w internecie nic nie ginie. Są fejsy a nasze dane są w napisach końcowych. Poszukali, popytali i mają. Okazuje się, ze wszystkie portale, radia i telewizje (przynajmniej większość) to cwaniaki. Jeden portal wrzuca na stronę. Inny wbija na jego stronę rano, obczajka szybko co ma i robią to samo. Wg mnie ten łańcuszek nie jest niczym złym bo dzięki niemu lawinowo wszyscy dowiedzieli się o naszej akcji. Dziękuję więc wszystkim za udostępnienia :]

Wielkim zaskoczeniem jest dla mnie Pan Marek Posobkiewicz czyli tzw Raper Gisu ze spotu „Oddal, Oddal to pytanie”. Gratuluję Panu Markowi dystansu i podejścia ponieważ nie dość, ze napisał do nas prywatną wiadomość z gratulacjami i jeszcze udostępnił Spot na oficjalnej stronie GISu z tytułem „Raper Gisu Poleca” :]

Jeśli chodzi o media. Byliśmy w TVP w kronice, w Superstacji, powiedziało o nas Radio Zet i tak olbrzymia liczba portalów i stacji, ze nawet nie jestem w stanie zliczyć i nie wiedziałem, ze takie istnieją. No i właśnie TVN Link do wywiadu ze mną.

Nie będę wrzucał wszystkich wywiadów bo trochę tego jest a wszędzie właściwie to samo.
Jeśli chodzi o TVN, zgodziłem się. Nazwijcie mnie sprzedajczykiem, trudno. Tv jak tv. Zawsze to troche darmowego fejmu. Za to zrobiłem coś dla was. Trochę się bałem, ze potną moją wypowiedz tak, ze wyjdę na exnarkomana-bezdomnego-terrorystę ale wyszło okej :p Na koniec powiedziałem Pani, ze Wykopki prosili przekazać wiadomość „Usuń konto” ale wycieli :/ Macie link do krótkiego wywiadu (nie tego co był w tv bo tam był cały reportarz. WYWIAD ZE MNĄ

Dalej. Spot został wymyślony w poniedziałek wieczorem, we wtorek nakręcony a w środę zmontowany i opublikowany. Precyzuje tylko.

Nie jesteśmy tez profesjonalistami a raczej entuzjastami. Na końcu filmu są podziękowania dla tych którzy udzielili nam wsparcia np. pożyczając profesjonalne obiektywy (bo mielismy tylko aparat, lustrzankę o model mogę zapytać kolegę jakby się znalazł jakiś „Fanatyk Fotografii” :p). Kto wie jak to się rozwinie skoro już w pierwszym podejściu udało nam się trafić w temat i nagrać coś całkiem przyzwoicie tak naprawdę na poczekaniu. Zawsze chciałem zagrać w filmie i podłożyć dubbing do bajki. Powiedzmy, ze JanuszAktorstwa już się udał i mam swoje 5min. (jakby jakiś Mirek miał wtyki to ja chętnie :p) Jednak jak to jest w internetach jak szybko zrobiło się głośno tak szybko wszystko ucichnie pewnie. Jednak moim zdaniem to i tak więcej niż mogłem sobie wymarzyć w związku z tą akcją.

Kto pytał o muzykę widać, ze nie oglądał do końca bo tam był tytuł :p
Electric tears project – Rusty mix

Co do sytuacji z białą farbą to niestety nie mam fotek. Rozśmieszył mnie kometnarz
@ jepetto
"heheszki itp paćkam mu te włosy farbo i nagle pukanie"
gej alert

xD

Dalej co do:
@Detonujbombe
Śmieją się bo to co pokazaliście to nie są dopalacze tylko kret. Najpierw ogarnijcie kogoś kto jest w temacie, a potem róbcie o tym film debile, idioci, ignoranci, nie wiem jak nazwać tych którzy robią te spoty które nie mają nic wspólnego z dopalaczami.

Trzeba być po zawale, żeby być kardiologiem? No nie. Poczytałem o tym. Zadzwoniłem do znajomego którego brat się tym zatruł. Potliwość, powięszkone, zrenice, nieskoordynowane ruchy. Troche jak po alko. Jednak różne substancje działają inaczej. W spocie nie jest napisane, ze to „mocarz” lub jakikolwiek środek. Tabs był symbolem a tak naprawdę był to po prostu apap, a ze było wiele dubli to nałykałem się tego gówna 15 i o :p

Dobra. I tak już przesadziłem z długością postu. Udostępniajcie, piszcie, pytajcie :]

Wołam @elmathias i @RebelDaydreamer jako producenta i reżysera. Kto wie, moze za jakiś czas znow cos zrobimy razem:]

#szczecin #dopalacze #narkotykizawszespoko #heheszki #niebieskiepaski #pokazmorde #wygryw a nie jak zawsze #przegryw #chwalesie
Hubstein - Witam Mirarki i Miareczki :]

50000 odtworzeń na yt w jeden dzień 0.0

...

źródło: comment_TiPrQi1V8rxMjiIMSVzxOnQjrTtCiUIk.jpg

Pobierz
  • 7
@Hubstein: Ogółem to po co robicie spot o dopalaczach skoro nie macie pojęcia o dopalaczach. Spot o dopalaczach powinien robić ktoś kto jest w temacie, ktoś kto palił przez jakiś czas sławnego mocarza, bo głównie nim się ludzie potruli z tego co słyszałem/wyczytałem i głośno się śmiałem bo zatruć się mocarzem to równie dobrze można wypić 0,5l wódki taniej 40% i również prawdopodobnie się zatrujesz. Trzeba być niepełnosprawnym umysłowo aby się
@Detonujbombe: co za różnica pałko czy palą czy biorą tabsa czy w żyłę. TO MA NA CELU POKAZAC ZEBY NIE BRAC TEGO GOWNA i tyle. 15 latkowie którzy się potruli widocznie są niepełnosprawni umysłowo, ale wielu mamy takich ludzi, trzeba ich tak ostrzegać żeby załapali komunikat. Spot właśnie w ten sposób to robi.
@tony_soprano: Właśnie o to chodzi że różnica jest niewyobrażalna. Lecz ty sobie z tego sprawy nie zdajesz bo nie jesteś w temacie. I nie należy ostrzegać bo to gówno daje, trzeba stworzyć odpowiednie prawo, dopuścić ludzi do odpowiednich środków, bo jak się tego nie zrobi to ludzie będą brali to co jest.