Wpis z mikrobloga

Nienawidzę zdrowego trybu życia. Po prostu #!$%@? nie.

Generalnie jestem człowiekiem pozytywnie nastawionym do świata, bo dlaczego nie. Chętnie próbuję nowych rzeczy, mam otwarty umysł - łatwo mnie przekonać racjonalną argumentacją, ale nie do zdrowego trybu życia, za którym (nomen omen) stoją bardzo sensowne argumenty. Po prostu wyznawcy tego trendu są tak upierdliwi, że zielonoświątkowcy, harikriszna, telemarketerzy od garnków za pierdyliard złotych czy wolnorynkowe kuce przy nich wymiękają.

Żeby nie było - nie mam nic przeciwko uprawianiu sportów czy spożywaniu jedzenia lepszego sortu, sam chodzę kilka razy w tygodniu na basen/siłownię, staram się jeść produkty o niskiej zawartości sztucznych składników ale niemiłosiernie #!$%@? mnie robienie z tego filozofii, którą oczywiście musimy się codziennie dzielić żeby podbić swojego ego. Niektórzy są tak bezczelni, że nie dość, że kreują się na lepszych od tych, co prowadzą zły tryb życia (bo każdy kto nie bryluje zdrowym trybem życia jest frajerem, który na starość będzie gruby i chory), to w sytuacjach gdy nikt nie patrzy #!$%@?ą pizzę z piwkiem. Oczywiście nie pochwalą się tym na fejsbuniu, tam ląduje tylko sałatka i bezglutenowe pieczywo.

Dobrze, że wspomniałem o fejsie - główne narzędzie propagandy. Codziennie mam tablicę zaspamowaną zdrowym żarciem, zdjęciami z treningów, ale najgorsze są debilne i infantylne "motwatory" których jedynym przesłaniem jest to, że trzeba się za siebie wziąć i że wymówki są domeną ludzi słabych. Serio myślicie że ktoś, kto całe życie przesiedział na kanapie lub przed kompem ogarnie się po zobaczeniu dennego obrazka z jeszcze bardziej dennym opisem? Oczywiście, że nie, w końcu nie możecie być tacy głupi, po prostu chełpicie się tym, że jesteście lepsi od całej reszty i za to was i waszego fit-życia nienawidzę.

#sport #gorzekiezale #boldupy #bylopierdyliardrazy
shiverr - Nienawidzę zdrowego trybu życia. Po prostu #!$%@? nie.

Generalnie jestem...

źródło: comment_3LvXWTm3i7Qwa5U2fbfO2c7ak4L1wkrE.jpg

Pobierz
  • 1