Wpis z mikrobloga

hej czy możemy już oficjalnie rozpocząć gównoburzę w sprawie Brudstoku?
Wiem, że jest jeszcze parę dni ale jak zaczniemy teraz to dłużej potrwa sztorm fekalny.
Podrzucam argumenty dla obu stron:

1) Brudstok to lewacki spęd dla narkomanów i brudnych ludzi;
2) na Brudstoku tylko narkomania, patologia, brzydcy ludzie;
3) Owsiak ze sceny rzuca narkotykami, które uprzednio kupił dzięki aukcjom WOSP
4) Brudstok może i kiedyś był spoko ale teraz to polityczna hucpa z politykami i pop muzyką
5) jesteś #!$%@?

1) lol chyba nigdy nie byłeś na Wudstoku tam jest super POZDRO DLA TYCH CO BYLI #!$%@?Ć HEJTERÓW;
2) głosuj sobie dalej na Korwina ja wolę się dobrze bawić
3) jeżdże na Wudstok od 40 lat i nigdy nie widziałem tam tego co napisałeś więc pewnie nie masz dziewczyny i jesteś gupi
4) przecież Wudstok to jest światowy festiwal milion ludzi przyjeżdża do Żar nad Odrą i płacą pieniędzmi więc #!$%@?
5) jesteś #!$%@?

#woodstock #woodstock2015
  • 64
@marianbaczal: Kolego ja rozumiem, że nie możesz się doczekać, ale sugeruję cierpliwość, gdyż namawiając brudasów i ich przeciwników do gównoburzy możemy uzyskać zdecydowanie efekt odwrotny. Zalecam cierpliwość, aż pojawią się pierwsze zdjęcia jednonogich nagich karłów. Wtedy bez problemu będziemy mogli napawać się czytaniem, jak to jest czysty festiwal miłości, gdzie w odpowiedzi ktoś wklei zdjęcia wielkiej kałuży błota.
Pobierz inrzynier - @marianbaczal: Kolego ja rozumiem, że nie możesz się doczekać, ale sugeru...
źródło: comment_VtyamG5rWoLFghEy11Im3Y0dyR9jBIux.jpg