Wpis z mikrobloga

hej czy możemy już oficjalnie rozpocząć gównoburzę w sprawie Brudstoku?
Wiem, że jest jeszcze parę dni ale jak zaczniemy teraz to dłużej potrwa sztorm fekalny.
Podrzucam argumenty dla obu stron:

1) Brudstok to lewacki spęd dla narkomanów i brudnych ludzi;
2) na Brudstoku tylko narkomania, patologia, brzydcy ludzie;
3) Owsiak ze sceny rzuca narkotykami, które uprzednio kupił dzięki aukcjom WOSP
4) Brudstok może i kiedyś był spoko ale teraz to polityczna hucpa z politykami i pop muzyką
5) jesteś #!$%@?

1) lol chyba nigdy nie byłeś na Wudstoku tam jest super POZDRO DLA TYCH CO BYLI #!$%@?Ć HEJTERÓW;
2) głosuj sobie dalej na Korwina ja wolę się dobrze bawić
3) jeżdże na Wudstok od 40 lat i nigdy nie widziałem tam tego co napisałeś więc pewnie nie masz dziewczyny i jesteś gupi
4) przecież Wudstok to jest światowy festiwal milion ludzi przyjeżdża do Żar nad Odrą i płacą pieniędzmi więc #!$%@?
5) jesteś #!$%@?

#woodstock #woodstock2015
  • 64
  • Odpowiedz
@marianbaczal:

1) Brudstok to lewacki spęd dla narkomanów i brudnych ludzi;

2) na Brudstoku tylko narkomania, patologia, brzydcy ludzie;

3) Owsiak ze sceny rzuca narkotykami, które uprzednio kupił dzięki aukcjom WOSP


Jeśliby wykreślić lewacki z pierwszego zdania to mnie przekonałeś żeby jechać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@marianbaczal: No elo, jestem prawakiem, kucem i korwinistą, a mimo to chętnie pojechałbym na Woodstock. Nie po to, żeby wykąpać się w błocie czy wstrzykiwać marihunaen, ale po to, żeby posłuchać dobrej muzyki na żywo.

A jeśli Woodstock to lewacki festiwal, to jaka impreza godna jest prawdziwego czciciela Niewidzialnej Ręki Wolnego Rynku? Dyskoteka w remizie, festiwal muzyki disco polo w Ostródzie, czy koncert rapowy, gdzie łatwo stracić portfel, a czasem nawet
  • Odpowiedz
@marianbaczal: można przecież głosować na Brauna lub Korwina i jeździć na woodstock, w czym to przeszkadza?
byłem 5x na woodstocku ( w tym roku nie dam rady ;/ może uda mi się na przyszły jechać)
1.Mam całkowicie #!$%@? na debila owsiaka
2.z roku na rok coraz gorzej, muzyka pop i pseudo-rapsy, bananowa młodzież, i coraz więcej bonusów RPK
3.jeżdżę na woodstock z zgraną ekipą, robimy wielką altanę i świetnie spędzamy czas
  • Odpowiedz
1.bądz dilerem
2.miej 5 kilo mocarza w passacie
3.media robią przypał
4.ale jest wudstok
5.pojedz i sprzedawaj jako czysty marokański holender z kamerunu zbierany przez tybetańskich mnichów, mordo sto % natura leczy raka nie to co ta hehe chemia
6.pół spędu zdycha w męczarniach
7.nad europą unosi sie chmura mocarza jak po #!$%@?ęciu czarnobyla
8.samoloty nie latają
9. łudstok w żarach jest wymieniany jednym tchem przez historyków obok majdanka, treblinki i oświęcimia
jokefake - 1.bądz dilerem
2.miej 5 kilo mocarza w passacie
3.media robią przypał
4...

źródło: comment_eUASO4vmwPRFO35DddMTgCMp7SybU5Jg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz