Wpis z mikrobloga

@Minieri: ano wiem, że było, sam grałem, ale z tego co pamiętam turnieje były nieregularne i przez to też sporo osób odpadało. A tak jak wiem, że środa o 21:30 jest granie, to choćby mój #rozowypasek chciał iśc do Muzeum Lotnictwa, to ni #!$%@? nie pójdę tylko gram. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Michelangelo: Ja bym się pisał. Najlepiej w niedzielę, około 20-21, wtedy też np są rozgrywane turki z pokerbreak i pokerground, tak więc można by to było pograć we wszystko za jednym razem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@micky1: ja bym strzelał w poniedziałek - wtorek, ludziska nie mają wybitnych planów na wieczór, większość siedzi na dupie w domu więc można spróbować. Od razu tabela, 10 rund i lecimy. Wpisowe jakiś śmieszkowy 1$ i można grać ;)
@micky1: mi ta struktura pasuje wybitnie, co zresztą widać po wynikach, ale turbo z blindami co 5 min. będzie IMO lepsze, zwłaszcza jak zagra więcej niż 12 osób
ile razy zrzucił łapę na mój raise z pure air na river to by sie za głowę złapał :D


@valdo: zanotowane ;)

Jestem jak najbardziej za jakąś ligą i zgadzam się, że zawsze największym problemem jest nieregularność gry. Jak będzie zawsze ten sam dzień i godzina (byłoby spoko gdyby to było tak koło 21) to będzie lepiej.