Wpis z mikrobloga

Mirki, a wy co wozicie w bagażniku? Robimy cykl pokaż bagażnik?
Różowe paski będą mieć pewnie głównie buty na zmianę.
Nie wiem jak wy, ale ja mam w swoim jako zestaw podręczny:
- 2 ręczniki kąpielowe
- koc
- strój kąpielowy
- krem do opalania
- coś na komary
- adidasy
- koszulkę na zmianę
- bluzę
- paletki do badmintona
- butelkę wody

Jak uda mi się gdzieś kupić piłkę do siatkówki to pewnie i piłka w nim będzie.
Myślę co jeszcze można by dopakować :D

#pokazbagaznik
  • 26
  • Odpowiedz
@misia87vs: bezpieczniki, gaśnica, apteczka, palec i kopułka rozdzielacza, kable zapłonowe, 2l oleju, krzyżaki przód i tył, czujniki, pasek klinowy, żarówki, mapa europy, dywan z Albanii, dwa trójkąty, butla LPG, koło zapasowe, wypełniacz dziurawego koła w sprayu, hammerite kolor zielony i pędzel, płyn do spryskiwaczy, łańcuchy, nalepki "only at jeep.org.pl" itd.
  • Odpowiedz
@misia87vs: Narzędzia standardowe, gaśnica+trójkąt+apteczka, pasy transportowe, gumy do zabezpieczania ładunku, koce na pikniki, żarówki, serwetki z MCdonald's, opaski zaciskowe, jakieś śmieci, wodę, tekturowy wałek z folii stretch do samoobrony.
  • Odpowiedz
@misia87vs: oprócz zapasowego+lewarka+trójkąta - dwie apteczki, butelka z wodą, torby na zakupy, koc, ręcznik, parasol, chyba linka holownicza. Zdjęcia nie zrobię, bo auto daleko :P
  • Odpowiedz
@misia87vs: spodenki i buty do biegania bo czasem nagle jest okazja. Poza tym to standard plus worki plastikowe małe i duże, plomby, kamizelkę firmową, taśmę, olej, płyny i parasol
  • Odpowiedz
@misia87vs: trochę tego będzie:
koło zapasowe, butla z gazem, kosz z: płynem do spryskiwaczy, baniak oleju, płyn hamulcowy, szmpon do samochodu, brudpur, gąbka, wosk, lewarek, czarny worek, podstawowe klucze, lina holownicza, kable rozruchowe, trójkąt, duży ręcznik, zmiotka, drapaki do szyb, zapasowe części: świece, kopułka, palec, cały zestaw oświetlenia do halogenów na przód (jeszcze nie zamontowane), filtr paliwa, pompa wody (używana), pasek rozrządu, klocki hamulcowe i pewnie coś by się jeszcze
  • Odpowiedz