Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że teraz prawie w każdym serialu jest wątek gejowski? Albo propagowanie multikulti? Tak na siłę starają się to nam wpychać, że staje się to obrzydliwe. Co jest fajnego w pokazywaniu 2 facetów w łóżku? Albo "hackerki" z turbanem na głowie?

#mrrobot #truedective #seriale #bekazlewactwa
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deroo: Tak, tylko, że wszystko się sprowadza do jednego czyli do politycznej poprawności. Już widzę jak producenci się zabijają o ten ułamkowy target. Chodzi raczej o ochronę dupska przed aferami w stylu "znowu m----n umarł pierwszy - rasiści" albo "znowu nie pokazano gejów tylko normalne rodziny - dyskryminacja! żądamy zdjęcia tego z anteny". Umówmy się, że ludzi homoseksualnych jest niewielki procent, ale ludzi i środowisk propagujących taki "styl życia" jest
  • Odpowiedz
@deroo: How i met Your mother też wbrew pozorom ma dużo lat. Bo zaczęli koncepcje serialu ponad 10 lat temu. W każdym razie mimo, że w obsadzie było 3 żydów i gej to nie było w serialu, aż tak bardzo propagowania różności. Ja tam nic nie mam przeciwko temu, ale byleby nie było wsadzanie kogoś na siłę - tak jak to robią w filmach o superbohaterach. Tam zmieniają kolor skóry
  • Odpowiedz
Tak, tylko, że wszystko się sprowadza do jednego czyli do politycznej poprawności.


@szymy: Nie, wszystko sprowadza się do oglądalności. Telewizja pokazuje to, co przynosi jej zyski. Jak serialowi lecą notowania/ma kiepskie od początku to jest zdejmowany z anteny.

Kojarzysz jakieś afery, które wspomniałeś? Bo ja sobie nie
  • Odpowiedz
@maxwol:

W każdym razie mimo, że w obsadzie było 3 żydów i gej to nie było w serialu, aż tak bardzo propagowania różności.


były pary homoseksualne, byli homoseksualiści, był pociąg homoseksualny Lilly i Robin

główni bohaterowie byli 'biali hetero' faktycznie
  • Odpowiedz
@Sebeq92: owszem były, ale kiedyś było ich mało, a teraz praktycznie w każdym serialu. Geje są w społeczeństwie i dlatego to nic dziwnego, że pojawiają się w serialach, ale chodzi o to, że jest ich nadreprezentacja, właśnie dlatego, że muszą się pojawić praktycznie wszędzie. Weź np takie Sense8 - na 7 głównych bohaterów mamy geja i transwestytę, IMO całkiem dużo. W The Wire jak na tylu bohaterów i środowisko, to
  • Odpowiedz
@szymy: O ile do homo nic nie mam, to jestem przeciw wprowadzeniu nic nie znaczących wątków homoseksualnych do filmów/seriali. Głupota, albo próbowanie zdobyć widzów wśród mniejszości.
  • Odpowiedz
@szymy: co prawda homofobem nie jestem ale dokładnie to samo ostatnio zauważyłem... poprawność polityczna nas niszczy. Gdzie się podziały stare, dobre, obraźliwe stereotypy? :(
  • Odpowiedz
@szymy: Też to zauważyłem, i to k---a chyba w każdej produkcji. Przedwczoraj skończyłem drugi sezon Peaky Blinders - oczywiście musieli wepchać pedałka, nawet jak jego pedalskość nie miała żadnego wpływu na fabułę, nie podoba mi się to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@szymy: Nie oglądam współczesnych seriali, ale pamiętam, że w Przystanku Alaska był wątek gejowski. PA to lata '90.
  • Odpowiedz
@szymy: no ale wiesz, jak ja byłbym grupą którą przez 100 lat uważano za małpy to potem bym tym s---------m kazał sobie pomniki budować za to traktowanie. Nie ma co się dziwić czarnym czy homoseksualistom.
  • Odpowiedz
@szymy: Też mnie to drażniło, ale wiesz co? Polatałam sobie trochę po różnych blogach osób homoseksualnych i aż żal było patrzeć czasami na tą desperacką nadzieję, z jaką dociekali, czy postać X i postać Y nie są czasami homo, bo się do siebie uśmiechają 2% częściej niż do innych. Straszne wyposzczenie. Oni do niedawna nie mieli prawie żadnych seriali czy filmów, w których byłyby postaci, z którymi mogliby się identyfikować
  • Odpowiedz
@szymy: wlasnie na filmwebie o tym pisałem ze zamiast zajmowac sie tym hakowaniem itp to sa jakies watki pedalskie, les, czy wlasnie ciapaci. Paranoja jakas
  • Odpowiedz