Wpis z mikrobloga

Jak mi was żal, jak mi was szkoda, biedne mirki, użalają się nad sobą, bo nikt ich nie chce. Bo nikt ich nie kocha. Bo nie ma kontaktu z drugim człowiekiem, bo tacy samotni, nikt ich nie rozumie, nikt nie chce nawet zrozumieć...






Rusz swoją dupy, wyjdź między ludzi. Masz grubą dupę i kuca i wyglądacie jakby rodzice byli spizgani niemiłosiernie gdy Cie robili, a może jak nieudana aborcja? Wiele, #!$%@?, nie trzeba. Wystarczy się umyć, uczesać i schludnie ubrać, nawet jak masz już te wielką dupę.

Proszę. Tylko tyle a już jest 60% sukcesu. Nie będziesz zaraz wymiataczem i kasanową wyrywającym wszelakie różowe paski, ale znajdzie się ktoś, komu się spodobasz, a przynajmniej ktoś kto zamieni z Tobą pare słów w realu.


Nie? #!$%@?? Nie pasują Karyny? No coż... to trzeba nad sobą albo bardziej popracować, coś więcej zrobić. Myślisz, że różowe paski to muchy, które lecą do gówna? One też chcą kogoś z kim nie będzie wstyd się na mieście pokazać.


Podsumowując, przestańcie biadolić, ruszcie dupę i zróbcie coś ze sobą, to wtedy się nie opędzicie.


#tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski

tl;dr




  • 66
  • Odpowiedz
@TheFriQ: dokladnie, spojrzcie na niego, wyglada jak koreanczyk, a cos tam rucha. Wystarczy zagadac do plci przeciwnej i potem samo leci, nowe przyjaznie, znajomosci i wskakujesz na ten piehdolony rollercoaster bez trzymanki
  • Odpowiedz
@jwrsk:

inb4 "zacznij biegac, wyjdz do ludzi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak właśnie wygląda mniej więcej ten wpis. Wpis jakich było tutaj mnóstwo i pojawia się co najmniej kilka razy w tygodniu.
  • Odpowiedz
@SerCheddar: no cóż ( )
@paziu: może do kogoś dotrze i ruszy dupala od jednego z naczelnych atencjuszy i gównoburzomiotaczy. Do kilku osób wpis o gotowaniu na parze dotarł, ugotowali, foty zrobili, mówili, że smaczne i podziękowali, a ja podziękowałem za to, że spróbowali, bo fajnie jak sie czasem komuś pomoże.
@wytrzzeszcz: Tylko, że jakimś takim łagodniejszym tonem...
@deroo: W zyćiu nie płaciłem
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: No takie wpisy na mirko ratują życie. Taki kuc, który całe życie był stulejka, przeczyta tekst z miliardem spoilerów i stwierdzi: Kurde! On ma rację! Idę pobiegać! Wyjdę do ludzi!!
  • Odpowiedz
W zyćiu nie płaciłem za seks.


@TheFriQ: co za różnica
jechanie do gównokraju, bo tam ma się +100 do atencji za sam kolor skóry jest jak granie na kodach, niby się wygrywa, ale co to za satysfakcja

ale co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz