Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mireczki, trzymajcie mnie

Zawsze po przebudzeniu i porannej toalecie kiedy już mam się brać do przygotowania śniadania włączam radio. Włączam, bo cholernie nie znoszę ciszy w mieszkaniu (mieszkam sam). Włączam mimo że muzyka gówniana. Włączam mimo, że mnie codziennie #!$%@?

No a dzisiaj to już przeszło apogeum

A najbardziej to #!$%@?ą mnie ci optymistyczni, rozentuzjazmowani 'redaktorzy', a jak już jest 'pani redaktor' to ciśnienie mi skacze w stan pod zawałowy, a pięści same się zaciskają


Albo jeszcze te smsowe konkursy #!$%@?

- Halo, czy to pan Tomasz z Bolesławca?
- Haloo? Cooo? Halo tak? Tomasz z #!$%@?ławca
- Witamy pani Tomku, jak tam hehe pogoda po wczoraj?
- Haloo? Coo? Nooo u nas to padałooo i wiało hehe z żonką żeśmy paczyli przez okna i zdjenciaa robiliżeśmy se no
- Mhm, w naszym konkursie wygrał pan nową wieżę stereło, cieszy się pan?
- Halooo? Coooo? Wieżę? Ale super jestem taki podekscytowany!
- Super!
- Haloo? Coo? Super dziękuję, nigdy jeszcze nic nie wygrałem. Halina bij mi brawo
- Pozytywnego dnia życzymy i gratulujemy!!!
- Haloo, coo? A tak tak dziekuję noooo, do widzenia


Jedyna chwila kiedy nie dostaję #!$%@? to wiadomości. O tak, tego da się słuchać. Ba, to miód dla moich uszu w te #!$%@? poniedziałkowe poranki


Oj jak mi dobrze wtedy

#gorzkiezale #pracbaza no i dla was pewnie #heheszki
Pobierz
źródło: comment_eFfzUmII86HM2rOIGM6DlWpUKDBjbEH9.jpg
  • 60
@pastecopy: Przestaw się na PR 1, PR 2 albo ewentualnie Trójkę (rewelacji nie ma ale jest o niebo lepiej niż w gównianej zetce czy innym rmf). Jak wchodzę do sklepu po buły przed praca to tam zawsze gra jakieś (nie wiem jakie) radio, którego poziom jest tak gówniany, że mija mi apetyt na drożdżówkę, którą zamierzam kupić. Zwykle jest tak, że dwóch redaktorów (czasami para facet-laska) pierniczy farmazony typu "ale dziś
@pastecopy: Człowieku, po co włączasz to radio? :) Muzyka mocno działa na nasze samopoczucie, dlatego słucham już praktycznie tylko takiej, która nastraja mnie pozytywnie i faktycznie czuję się lepiej dzięki temu.