Wpis z mikrobloga

Tak jak mówiłem, wypróbowałem nowy styl grania w Gothica, polegający na wycięcie wszystkiego co żywe w pień już w 1 rozdziale - bez kodów. Trzeba przyznać, ze Gothic jest zaskakująco prosty, no ale ostatni raz grałem w Gothica jako dzieciak. Niestety Gomez i Thorus, posiadacze jednych z najfaniejszych mieczy są nieśmiertelni. Zastanawiam się jak dobrać się do ich mieczy. Aktualnie mam 1 poziom złodziejstwa, ale pisze mi "ta osoba nie może zostać okradziona". Czyli albo w ogóle albo muszę mieć 2 poziom, co oczywiście sprawdzę. Poniżej screen który na pewno rozpoznacie (miecz pewnie też :P).
#gothic
Pobierz
źródło: comment_mNIZbHHm542QEvrEGvSzIcDdRCcGl4mk.jpg
  • 13
@Prywaciarz: uwaga mogą być spoilery! w szóstym akcie jak se pójdziemy z nudów do starego obozu (możemy się tam dostać po przez zdobycie runy teleportacyjnej do nowego obozu w zatopionej wieży xardasa, on daje nam klucz do niej dopiero w akcie n6) wtedy wszyscy na zamku chcą cię zabić poza kowalem Stoner'em bongerem to mamy możliwość zabicia wszystkich znajdujących się tam ludzi (i zabrania im ich drogocennych mieczy) a za uwolnienie
@Jurigag: Grałem raz, doszedłem tak do tych świrów (zabójców orków czy tam smoków), a potem mi się znudziło. Za dużo bugów (nie mogłem wykuć mieczy, zmarnowałem tak 30pkt na kowalstwo), cała walka polegała na maksowaniu na pałę siły i mieczy dwuręcznych.