Wpis z mikrobloga

Co powiecie Mireczki, prawilny zestaw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo mam jeszcze Złotą Piątkę w pudełku (niestety bez instrukcji).

Lista gier:

-4 in 1 (Castlevania, Duck Tales 2, Contra i Lunar Ball)
-Super Mario bros 2
-168 w 1
-Batman
-Spy Hunter
-Hunt for the Red October
-Złota Piątka
-Pokemon Green (hack jakieś gry z dołożonym spritem z poków)
-Guerrilla War
-Batman & Flash (Monster in my Pocket hack)

+ wiele różnych składanek niewartych wymienienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #konsole #gimbynieznajo
źródło: comment_pYjFDjoklmowY5NiORXHcJdfs4RXytAz.jpg
  • 39
@Ryhol: Obecnie na allegro można kupić Castlevanię 2, ale cena to 80zł :) Trochę za dużo jak dla mnie. Z unikatów na Pegaza to jeszcze widziałem Super Mario bros 3 i do tej pory żałuję że nie kupiłem. Może się jeszcze trafi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Havoc666: Ja niestety mam problem z podpięciem swojego do TV bo LCD nie chce współpracować, a kineskopowy ma już tak wypalony kineskop że szkoda oczu. Ale całe pudło kartów mam oprócz 168in1, złotej piątki i czwórki, goal 3 to nie pamiętam co tam jest :) Trza to odkurzyć chyba :)
@Ryhol: Kurde, po Twoim komentarzu też go z ciekawości podpiąłem bo na starym LCD działał, ale niedawno zmieniałem. No i niestety dupa, mam dwie możliwości podpięcia - albo przez przelotkę czincz -> euro, przy czym niestety to nie działa albo przez component (te śmieszne 5 czinczy), ale jedyne do czego doprowadziłem to buczenie z TV. Także wygląda na to że póki co nie pogram, niestety. Oby tylko było jakieś rozwiązanie (może
@Havoc666: No właśnie ja mam tylko kabel antenowy, najprościej chyba kupić jakiś "płaski" kineskopowiec tylko gdzie to trzymać.
Możesz jeszcze zobaczyć jak on ma podpięte wszystko.
@Ryhol: Właśńie oglądałem ten filmik jakiś czas temu, tyle konsol podpiętych naraz to jest masakra :) A co do Pegazusa to może ten Retron 5 by rozwiązał problem? Tylko nie wiem czy na nim działają karty z Pegaza