Wpis z mikrobloga

#gry

Tej, grające mirusy potrzebuję jakąś grę z przedziału 2007 - 2010 prosze o polecenie czegoś. Sam nie wiem co :) lubię FPS jakies strzelanki tylko strategie, RPG i skomplikowane gry odpadają. Lubie cos prostego

OStatnio zajebiscie mi sie podobalo- Flashpoint dragon rising, MoH Airbirne, obie Mafie. Gralem w Hitmany ale to kiła, podobnie residenty, deus ex itd. Bede wdzieczny za porady

W sumie to nie wiem czy jest sens bo czytalem jakies tam rankingi i nic mi sie nie podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@death070: Trackmania nations forever - darmowa, chociaż z 2006 roku, więc nie do końca się łapie... ale ciągle fajna. Diablo 1 i 2 są super, just cause 1/2 bardzo mi się podobały. Total wary - Medieval total war 2 to mój faworyt. Warhammer 40k DoW, bardzo fajny, Dow2 też spoko. Titan quest - zarąbisty h'n's.Singluarity - zadziwiająco fajna strzelanka. Star warsy - KOTOR, Jedi academy 2. LOTR - Bitwa o śródziemie
@Zelman666: W m effect gralem i nie podobal mi sie niestety, diablo nie znam ale to chyba rts?, just case 2 mam i niestety szybko mi sie ograło ( taka sztuczna jakby ) total war rts? warhammer rts ? titan quest sprawdze, singullarity mam i nie dziala dzwięk :), star wars sprawdze, bitwa srodziemie rts?
total war to stratedia, z bitwami rts po kilkaset jednostek, warhammer... taki rts w trochę innym stylu, diablo to h'n's, bitwa o śródziemie rts. I jeszcze dodam Age Of empires i druga część, mistrzostwo świata :) Też rts.