Wpis z mikrobloga

#csgo Wiecie co jest najlepsze w rangach? Bol dupy ludzi ktorzy graja dluzej xD
Teskty typu "teraz kalach to jak gold 1 kiedys" "teraz orzel to jak gold 4 kiedys" itd xD

Mam z tego straszna beke, wynika z tego ze global dzisiaj to jak mg2 kiedys, czyli obecnie nie mamy globali. Silvery teraz natomiast nie istnieja bo przeciez jak? Silvery teraz to jak (?) kiedys xD

Ludzie nie rozumieja ze goldy kiedys = goldy teraz, kalachy kiedys - kalachy teraz itd itd Tylko ze teraz jest wiecej graczy i o to ten bol dupy. Bo oni graja juz 20 lat w cs i maja orla i musza sie dowartosciowywac bo ktos tam cie chwali ze po 2 miesiacach ma kalacha xD
  • 52
  • Odpowiedz
@xvlk: wcale nie, kto ma niski poziom siedzi na silverach/goldach, kto gra srednio siedzi na kalachach, kto gra powyzej srendiej siedzi na orlach. poziom taki sam tylko graczy wiecej przez co pewnie wiecej slabych graczy, bo zadne prosy tylko niedzielni pykacze ;)
  • Odpowiedz
@Perlo: Chyba jednak nie o to chodzi, i to jest fakt ze te rangi sie wszystkie pomieszaly, to ze orzeł teraz to gold kiedys to prawda (sawardega). To nie chodzi o to ze jest wiecej graczy, tylko o to ze duzo cziterów bylo pobanowanych i gówna wskoczyly wyżej albo były boostowane.
  • Odpowiedz
@Perlo: nie masz racji, nie jest możliwe że w ciągu tygodnia kilkunastu znajomych z którymi regularnie grałem wskoczyło 2 rangi wyżej z szeryfów na LEMy podnosząc tylko swoje umiejętności. Valve pozmieniało progi punktów ELO i osoby które piszą że szeryfy to dawne kałachy mają rację. To za jakiś czas minie bo ludzie się przyzwyczają do obecnych rang, ale to nie zmienia faktu, że bycie teraz goldem to po prostu bycie słabym
  • Odpowiedz
@Perlo: Mylisz się. Poziom na danych rangach zaczął się zmieniać po kilku dużych falach banów VAC. Gracze zbanowani zrobili miejsce, które wypełniło się ludźmi z niższych rang.
  • Odpowiedz
@mam_lagi: @CeZ_: No i co ze sie zwolnilo miejsce? Skoro w ogolnym rankingu zasluguja na taka range, osiagneli prog dla niej to maja. Bany tez nie maja znaczenia, bo na rangi sa progi punktowe, a nie jest okreslone ze 1000 osob moze miec GE i zebys wszedl to ktos musi spasc
  • Odpowiedz
@Perlo: to już twoja indywidualna sprawa jak ci idzie na niższych rangach, mi na wszystkich poniżej własnej gra się łatwo i przyjemnie, bez względu czy to gold, kałach czy szeryf.
  • Odpowiedz
@Perlo: o czym ty #!$%@? grasz w to ze 4 miesiące a już #!$%@? prosów z teamów i wmawiasz że kiedyś był taki sam poziom ludziom co grają w tą grę od początku pozdro XD
  • Odpowiedz