Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Kobita sie spakowale i chce sie wyprowAdzic bo jest afera. Bylismy w klubie gdzie ja wszedlem pierwszy i zostawilem bluze w szatni. Jak dostalem numerek to sie pojawila ona i dalem jej numerek. Tyle ze zapomniala. Jak wychodzilismy to powiedzialem zeby dala num a ona ze jaki numerek. Po malej awanturze steierdzila ze jej nic nie dawalem i wyszla obrazona. Zaplacilem 10 zyla za zgubiony numerek i poszedlem na chate gdzie ona szla z 10 metrow z przodu. Jak doszliszismy na chate to wytrzachalen jej torbe i wypadl numerek razem z tysiacem innych rzeczy. I co ? Przepraszam czy cos. nie. Zamiast tego stwierdzila ze podrzucilem numbero i sie wyprowadza bo ja oszukuje. Normalnie musialem sie chamowac zeby jej nie jebnac tak mi cisnienie podniosla.
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
Hurrr durrr wykopki takie męskie hurr durrr mogłeś jej gonga #!$%@? #!$%@? #!$%@? over 8k gdzie wy wasze męstwo i godność człowieka znalezliscie #!$%@? w laysach? Wiadomo typiara trzepnieta ale bez przesady.
  • Odpowiedz
Typowy objaw, pewnie epizody zdarzały się już wcześniej.

Gaslighting or gas-lighting is a form of mental abuse in which information is twisted or spun, selectively omitted to favor the abuser, or false information is presented with the intent of making victims doubt their own memory, perception, and sanity.[1][2] Instances may range simply from the denial by an abuser that previous abusive incidents ever occurred, up to the staging of bizarre events by
  • Odpowiedz
  • 6
@fckuall: to nie przez tą akcję się wyprowadza, szukała pretekstu a że Lepszego od dłuższego Czasu nie znalazła to to wystarczyło
  • Odpowiedz
@fckuall: No żeby tak na chama do klubu jako pierwszy się wbijać? Gdzie twoje maniery. Gdzie przepuszczenie damy przodem i zdjęcie płaszcza z jej ramion. Pewnie jeszcze jej drogi szal w rękaw bluzy pchałeś, żeby 2 razy nie płacić. Różowy ma ambicje i postanowił poszukać prawdziwego dżentelmena.
  • Odpowiedz